Mamičky, aké hračky budete kupovať pod stromček?

Please enter banners and links.

Leto je nenávratne preč a s nástupom chladnejších mesiacov sa čoraz viac blížime k obľúbeným Vianociam. Aj napriek tomu, že tieto výnimočné sviatky nie sú o materiálnych veciach, ale o čase strávenom s rodinou, tešíme sa aj na tie krásne darčeky, ktoré si navzájom vyberáme s láskou. Najväčšiu radosť z nich majú nepochybne tí najmenší, ktorí stále veria v Ježiška. Otázka pre všetky mamičky znie, aké hračky vo forme darčekov budú dominovať tento rok pod vašim vianočným stromčekom?

 

Detské Vianoce

Vaše ratolesti ešte zrejme úplne nerozumejú pravú podstatu Vianoc a najviac sa preto tešia práve na darčeky. A vy zase milujete tú ich radosť v očiach, keď dary otvoria. Vymyslite tento rok niečo zaujímavé! Aké sú najlepšie hračky na trhu? Poobzerajte sa na porovnávacích serveroch, alebo to zistite z detských listov Ježiškovi. Nesnažte sa však splniť úplne každé prianie, ktoré vaše dieťa má, aby nenadobudlo pocit, že dostane vždy všetko, čo si zmyslí. Vyberte pár hračiek z jeho listu, ktoré si nájdu u neho miesto nielen v peknej detskej izbe, ale aj jeho srdci.

 

Vyberajte podľa záujmov dieťaťa

Snažte sa vyberať hračky, ktoré budú mať aj praktické využitie a dieťa sa s nimi bude vedieť zahrať aj dlhšie než pár minút. Vyhýbajte sa elektronike, na ktorej je dnešná mládež a deti, bohužiaľ, závislá. Poobzerajte sa po hračkách, ktoré rozvíjajú pozornosť, kreativitu a pritom to niekedy dieťa ani nepostrehne.

 

Čo je pre chlapcov tým najväčším prekvapením pod stromčekom? Sú to nepochybne elektrické autíčka, ktoré nikdy neomrzia. A čo je ešte lepšie? Vy nad nimi máte kontrolu, takže si môžete byť stopercentne istí ich bezpečnosťou. A dievčatá? Tie milujú nálepky, farbičky či bábiky, o ktoré sa môžu starať. Vyberajte hračky aj podľa toho, čomu vaša ratolesť inklinuje. Pre športovo nadané deti vyberajte hračky ako raketky s loptičkami, pre umelecky založené deti skôr plátna na maľovanie či hudobné hracie nástroje.

FOTO: pexels.com