Prečo ženy nie sú fanúšikmi hazardných hier?

Please enter banners and links.

Hovorí sa, že muži sú z Marsu a ženy sú z Venuše. Táto veta vyjadruje mnohé rozdielne aspekty mužskej a ženskej osobnosti. A práve preto často muži krútia nechápavo hlavami, keď vidia ako sa ženy stavajú k určitým veciam a situáciám. V mnohých oblastiach je totiž táto veta aj pravdivá, ale sú i veci, ktoré nie sú až také jasné.

Pokiaľ ide napríklad o kasína a hazardné hry, všeobecne prevláda názor, že muži tieto hry milujú a ženy ich nenávidia. Je to však naozaj tak? V mnohých prípadoch áno, hlavne ak ide o ženu, ktorej manžel je závislý na hraní automatov a minie všetky peniaze len čo ich dostane do ruky. Ale tomu sa ani nemôžeme diviť.

 

Ako sa však stavajú k hazardným hrám ženy, ktoré nemali takýto negatívny zážitok? Mnohé z nich hazard milujú a snívajú o tom, že raz navštívia skutočné veľké kasíno aké býva v Las Vegas a užijú si tú jedinečnú atmosféru veľkomesta, množstva svetiel, zvukov a adrenalínu.

Takéto kasíno okrem spomínaných zážitkov ponúka i skvelú možnosť ako prísť jednoducho a rýchlo k nejakým peniazom a odísť tak z takéhoto výletu naozaj bohatší.

Ak teda patríte skôr k ženám, ktoré hazard, kasína a riziko milujú, tak prestaňte o kasíne snívať, ale choďte si do nejakého zahrať. Ak nie je žiadne vo vašom okolí, tak využite nejaké z mnohých online kasín, ktoré majú širokú ponuku rôznych hier a tiež vám prinášajú šancu vyhrať a to priamo z vášho domu.

 

 

Internetové kasína ponúkajú svojim hráčom naozaj všetky hry, ktoré si môžete zahrať aj v bežnom kasíne. Nájdete tu rôzne automaty, ale môžete si zahrať aj množstvo stolových hier ako napríklad ruletu či kocky, no nezabudnite ani na veľké množstvo kartových hier. Z najznámejších je to poker, baccarat či rôzne obmeny black-jacku. Určite si teda nájdete hru, ktorá vás bude baviť.

Milé dámy, ak ste otvorené hazardu a adrenalín vás láka, tak sa vyberte na výlet do kasína s kamoškou a uvidíte, že takú zábavnú dámsku  jazdu ste ešte nezažili. Na záver sa ešte vrátime k úvodnej vete o odlišnostiach medzi mužmi a ženami. Musíme uznať, že to až tak úplne neplatí v každej oblasti, pretože zábavu a peniaze má rad každý, či muž alebo žena bez rozdielu.

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net