Zľavové portály – cesta ako ušetriť nemalé peniaze

Please enter banners and links.

Akcie a zlavy využívajú snáď všetci. Veď, kto by nechcel nejaké to euro ušetriť takmer na všetkom? Takých ľudí nájdeme asi ťažko. Aj preto v posledných rokoch zažívajú na Slovensku obrovský boom rôzne zľavové portály.

Veď takmer na každej internetovej stránke má minimálne jeden takýto portál reklamu. Vďaka rastúcemu množstvu portálov je pravdepodobné, že aj zľavy budú čím ďalej tým lepšie, pretože konkurencia rastie.

Od mája na Slovensku funguje aj nový zľavový portál www.jozko.sk. A v čom sa odlišuje od iných? Ide hlavne o vtip. Tvárou tohto portálu je totiž postavička Jožka, ktorý s klientmi komunikuje, zľavy zháňa a sprevádza návštevníkov stránky všetkými ponukami.

A čo konkrétne vám Jožko prináša? Samostatnú kategóriu na portáli tvoria napríklad liečebné wellness pobyty a hotely, tu nájdete všemožné ponuky rôzneho ubytovania a relaxu. Určite si vyberú aj tí najnáročnejší. Ďalšou z kategórií je napríklad cestovanie. Vďaka tomu bude vaša dovolenka na Slovensku lacnejšia a možno tu objavíte inšpiráciu na nové lokality na našom krásnom Slovensku.

Ďalšími kategóriami u Jožka sú najpredávanejšie, krása a relax, či tovar. Vďaka tomuto deleniu nájdete na stránke rýchlo a jednoducho to, čo práve hľadáte.

Či už teda obľubujete známy portál zlava dna,  ktorý často láka na 90% zľavy a ponúka množstvo služieb a tovaru za nízke ceny, určite si obľúbite aj jozko.sk, ktorý okrem delenia zliav podľa mesta ponúka aj spomínané delenie podľa typu zľavy, vďaka čomu je prehľadnejší.

Zľavový portál www.jozko.sk sa inšpiroval aj známym portálom zlavomat, ktorý poskytuje atraktívne akcie každý deň. Hoci latka je nastavená naozaj vysoko, Jožko sa bude snažiť hľadať pre ľudí tie najvýhodnejšie ponuky a prekonať tak aj známejšie zľavové portály.

Či už teda patríte medzi tých ľudí, ktorí nemajú veľa peňazí a zľavy im pomáhajú dopriať si to, čo by si bežne nemohli dovoliť, alebo len jednoducho radi ušetríte peniaze, určite si na zľavových portáloch vyberiete.

Reklamný článok