Vstúpte do nového roku v najlepšej forme

Please enter banners and links.

picture of couple in spa salon getting massageChcete, aby bol váš rok 2016 skutočne úspešný a dosiahli ste v ňom naozaj všetko, po čom túžite? Potom je ideálne vstúpiť doň v plnej forme a s maximálne sviežimi silami. I keď vianočné sviatky boli plné oddychu, naše telo predsa len potrebuje niečo iné ako jedenie a vylihovanie doma na gauči. A to napríklad termálnu vodu, masáže či prechádzku na čerstvom horskom vzduchu. Preto si aj vy s vašou polovičkou venujte novoročný víkendový pobyt pre dvoch.

 

Wellness pobyty nielen ako balzam na telo

Nechajte deti doma alebo u starých rodičov, zbaľte si len to nevyhnutné a navštívte niektorý z wellness hotelov, ktorý vám ponúkne ideálne podmienky na ničím nerušený relax. Nielenže zabudnete na všetky starosti, zabezpečíte svojmu telu hotový balzam a zrelaxujete ho, no zároveň utužíte vzťahy s vašou polovičkou. Príležitostí, kde stráviť takéto wellness pobyty je naozaj mnoho, ostáva si už len vybrať z rozmanitej ponuky.

 

Dáte prednosť horám, kúpeľom či veľkomestu?

Woman in sauna

Je len na vás, či sa rozhodnete oddychovať v objatí hôr a užívanie si v bazéne, saune alebo na masáži spojíte s horskou turistikou či dokonca lyžovaním. Alebo uprednostníte návštevu kúpeľného mesta, vinárskej oblasti, prípadne európskej metropoly, ako napríklad Prahy či Budapešti s množstvom skvelých hotelov. Za tie navyše nemusíte platiť horibilné sumy, ale využiť lacný relaxačný pobyt zo zľavového portálu.

 

Víkendový pobyt v kúpeľoch – ubytovanie a ďalšie služby za jednu výhodnú cenu

Súčasťou mnohých takto zakúpených zliav nie je len ubytovanie, ale často aj iné služby. Víkendový pobyt v kúpeľoch vám preto už za niekoľko desiatok eur môže ponúknuť kvalitné ubytovanie s polpenziou, príjemné privítanie chutným sektom, no zároveň aj vstup do wellness či hneď niekoľko procedúr. Všetko v maximálne romantickej atmosfére, ktorá je ideálna na ďalšie rozvíjanie vzťahu či opätovné vzplanutie iskry medzi dvomi partnermi.

 

Doprajte si aj vy dôležitý oddych, vďaka ktorému začnete nový rok v tej najlepšej forme. Mnohé výhodné a lacné relaxačné pobyty nájdete aj na Relaxero.sk.