Vírivá vaňa – wellness, ktoré prospeje vašej duši aj telesnej kondícií

Please enter banners and links.

virive-vane-albixon.skPatríte aj vy k milovníkom relaxu a oddychu? Niet sa čo čudovať. Dnešná uponáhľaná doba a stres nás núti vyhradiť si aspoň kúsok času pre seba a jednoducho relaxovať. Nie vždy sa nám ale chce naháňať wellness centrá a masérov. Predstavte si, že by ste mali svoje vlastné wellness priamo v pohodlí vášho domova. Aj táto predstava sa môže stať skutočnosťou. Stačí ak si zaobstaráte vírivú vaňu, ktorá vám poskytne nie len príjemnú masáž, ale aj mimoriadne blahodarné účinky pre vaše zdravie.

 

Blahodarné účinky pre telo aj dušu

Medzi blahodarné účinky, ktoré teplo a tlak vodného prúdu vírivky poskytujú, môžeme zaradiť aj to, že pomáha uvoľňovať stuhnuté svalstvo, napomáha krvnému obehu, znižuje kŕčovité stavy kĺbov a svalov a  pôsobí blahodarne na funkcie ľudských orgánov. Základom je hydromasáž.

Hydromasáž pôsobí na vaše telo takpovediac dvojrozmerne. Zatiaľ čo vodná masáž má hĺbkový charakter a uvoľňuje vaše svaly a kĺby, vzduchová masáž pôsobí povrchovo na vaše receptory.

 

Ktorá vírivka je tá pravá

virivky-albixon.sk

Pri výbere vírivej vane by ste sa mali pozerať na typ vane, no predovšetkým by ste sa mali riadiť masážnym systémom, ktorým disponuje. Masážne systémy vaní sa môžu ovládať mechanicky alebo elektricky a poskytujú rôzne typy masážnych programov. Okrem hydromasážneho či perličkového systému môžete mať vo vani aj ďalšie vymoženosti, napríklad osvetlenie, automatické čistenie či dezinfekciu. Jednotlivé typy víriviek sa od seba odlišujú a je len na vašej voľbe, ktorej dáte prednosť.

Účinky víriviek sú čoraz viac populárnejšie a ich obľuba v rámci zabezpečenia relaxu a oddychu stúpa. Ich blahodarné účinky sú skutočne na nezaplatenie. Už samotné ponorenie sa do teplej vody upokojuje a uvoľňuje, čo pomáha nielen psychike, ale aj celkovému zdraviu vnútorných orgánov. Oddýchnite si po namáhavej práci a uponáhľanom dni a doprajte svojmu telu aj duši takúto dávku oddychu