Vianočný darček pre chlapa

Please enter banners and links.

Milé dámy, už je to tu opäť. Prejde už len niečo vyše mesiaca a Vianoce sú tu. Ako ste na tom však s vymýšľaním a nakupovaním darčekov pre svojho partnera? Verím, že zopár z vás si povie, že všetko už má vymyslené, no väčšina trošku zosmutnie, pretože opäť netuší ako svojho partnera potešiť. A preto sa vám pokúsime poradiť a dáme vám zopár tipov na skvelé vianočné darčeky.

Tento krát sa zameriame hlavne na starostlivosť o telo, pretože čoraz viac mužov sa o seba pravidelne stará. Takže aj kedysi čisto dámske darčeky niektorých mužov potešia. Klasikou je kúpiť chlapovi nejakú vodu po holení, prípadne parfém a tým to končí. Avšak skúste to teraz inak, vezmite si napríklad nejaké šampóny, či kondicionéry na vlasy. Prečo by nemali chlapa potešiť? Veď aj muži majú vlasy a chcú sa o ne starať.

Takže ak má váš chlap napríklad dlhšie vlasy, tak kvalitný šampón či kondicionér určite využije. Samozrejme stavte na kvalitu a zvoľte vlasovú kozmetiku vhodnú pre vlasy vášho partnera. Ak má napríklad problém s lupinami tak voľte šampón proti lupinám a podobne.

Pre pánov, ktorí obľubujú kratšie účesy existuje skvelý darček, ktorý im ušetrí nielen kopu času, ale i peňazí. Týmto darčekom je strojček na vlasy. Vďaka nemu sa totiž budú môcť nechať ostrihať priamo doma a nebudú musieť behať po kaderníctvach a platiť každú chvíľu niekoľko € za jemné skrátenie vlasov.

Trošku lacnejšou možnosťou ako potešiť niektorých mužov je kúpiť im kvalitný gél na vlasy. Pri jeho výbere si však dávajte pozor aj na to, aký typ gélu váš partner používa, pretože nie každý mu musí vyhovovať. Nezabudnite sa pozrieť hlavne na silu gélu, ktorý používa a to, či ide o gél s mokrým efektom alebo nie.

Veríme, že naše rady vám opäť trochu pomohli a nasmerovali váš výber tohtoročného darčeka pre partnera.

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net