Ste neverná? Utajte to!

Please enter banners and links.

Aj napriek svedomiu a láske, ktorá medzi vami a partnerom bola, by ste svoju neveru nemali nikdy priznať. Úprimnosť v tomto prípade viac poškodí než pomôže. Kým sa niektorí muži pri pive pochvália kamarátom so svojou milenkou, my ženy skôr mlčíme a často o našich románikoch nič netušia ani tie najlepšie kamarátky. Jednoducho si sex s novým mužom potichu naplno vychutnávame.

Ako však svoju romancu utajiť? Čomu sa treba vyhnúť?

 

Domáca chuť na sex

         Popri dieťati, praní, varení a celkovej starostlivosti o domácnosť nebol medzi vami a partnerom čas na sex. Práve preto ste si našli šikovného milenca, ktorý vám úspešne dvíha chuť na sexuálne hranie. Pozor však na svoj apetít – ak začnete byť odrazu šantivá váš partner to spozná a začne byť upodozrievavý!

Ak ste patrili k tichým žienkam pravdepodobne budete až prekvapivo nabitá erotikou a naopak, ak ste mali chuť na sex doma z vás opadne. Snažte sa preto zostať doma takou, akou ste boli pred stretnutiami s milencom, inak riskujete odhalenie na základe svojej zmenenej sexuálnej chuti.

 

Používate kondómy IBA s milencom?

         Nasledujúci odsek patrí dámam, ktoré neužívajú hormonálnu antikoncepciu, ale preferujú iné formy ochrany.

So svojou (oficiálnou) polovičkou máte milovanie naostro, no s milencom ste zodpovednejšia a radšej používate kondóm. Samozrejme, že vás od toho nechceme v žiadnom prípade odhovárať, no balíčky si nenechávajte doma. Ani v kabelke, ani v aute, ani kdekoľvek schované. Radšej nech ich má u seba váš milenec, prípadne si ich nechávajte v spoločnom hniezde lásky aby boli vždy po ruke. Keby ste ich dotiahli domov ľahko ich môže váš partner nájsť a potom len ťažko vysvetlíte, že s ním máte sex bez ochrany, a pritom zo škatuľky sú už dva z troch použité…

 

Zmena správania nastáva aj u žien

         Spomínate si na to, ako vaša kolegyňa plakala pri káve nad tým, ako jej partner odrazu zmenil svoj zovňajšok a potom sa ukázalo, že má inú? Nuž, podobne je to aj s nami, ženami.

Tiež sa kvôli milencovi meníme – upravujeme sa, nosíme kratšie šaty než predtým a zájdeme častejšie ku kaderníčke. Samozrejmosťou je nová, ešte zvodnejšia spodná bielizeň (alebo ideme von rovno bez nej). Ak to spozoruje váš partner bude mu jasné, že sa za jeho chrbtom čosi deje. Práve preto buďte doma ako kedysi a sexy čipkované pančuchy si natiahnite v aute. Červený rúž si viete dať aj na toalete v kaviarni alebo rovno u svojho milenca. V žiadnom prípade nie doma! Všetko neobvyklé si doprajte, ale mimo svojej rodiny.

 

Pozor na zvyky!

         Chodíte raz do týždňa cvičiť a zájdete aj do solárka. Myslíte, že vášmu partnerovi nebude podozrivé ak „tam“ začnete chodiť dvakrát týždenne alebo sa vaše cvičenie predĺži o hodinu?

Dodržiavajte svoje zvyky, ale iba pred svojim partnerom. Sama pred sebou môžete fitko vynechať alebo sa z neho rovno odhlásiť. Nezabudnite však manželovi zavolať s tým, že tam naozaj ste. Tak, ako vždy.

 

Nezabudnite myslieť dopredu…

         Aj milenec má svoje pocity, nálady a chuť. Preto sa mu už nemusí páčiť rola milenca alebo sex raz či dvakrát do týždňa. Môže si postupom času pýtať viac, alebo ho prestanete baviť a odíde skôr než by ste chceli. Prípadne sa ho zmocní hnev a prezradí vás partnerovi.

Ak začne váš milenec posielať esemesky v noci tak, aby si ich prečítal aj váš manžel, je na ukončenie už neskoro. Už to jednoducho neutajíte. Románik je krásny ale treba vedieť kedy skončiť. Vravte svojmu milencovi čo možno najmenej údajov o sebe. Nemaj by vedieť kde bývate, nič o vašej rodine, zamestnanie a ani oficiálnu emailovú adresu. Vymyslite si inú, inak za vami môže prísť.

 

Milenecký pomer by sa vám nemal nikdy vymknúť spod kontroly. Užívajte si, ale zároveň myslite pre istotu na koniec skôr, než by ste sa zamilovali.

Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net