Staňte sa ženou činu! Spálňa plná harmónie.

Please enter banners and links.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaMilé ženy, dámy, drahé slečny. Hľadáte spôsob, akým by ste obohatili svoj osobný život, možno aj ten súkromnejší, s vaším milovaným partnerom? Určite budete súhlasiť, že cez posteľ sa dá mnoho vecí vyriešiť. Nie, nehovoríme teraz o sexe. Myslíme tým aj všetko ostatné, čo súvisí s vašou spálňou. „Láska ide cez žalúdok,“ hovorí sa. Cez posteľ ide mnoho iných vecí. Ako teda zabezpečiť to, aby ste sa v spálni a v posteli obzvlášť cítili, ako v siedmom nebi? Tu je zopár tipov.

 

Spálňa, miesto kde som naozaj doma

Začneme zľahka. Vo všeobecnosti, ak si vybavíme slovo spálňa evokuje nám to myšlienky na spánok, oddych, relax. Presne tento účel má predovšetkým spálňa spĺňať. Aby sme vytvorili tento pocit harmónie je potrebné, aby ste sa s partnerom dohodli, čo presne sa má vo vašej spálni nachádzať. Samozrejme muž tieto elementy až tak vnímať nemusí. Čo však môže spálňu robiť naozaj útulnou?

 

Kvalitná posteľ

V princípe nejde len o to mať mohutnú a pevnú konštrukciu postele. Dôležitá je takisto jej výška. Ak vstávate z postele nohy by vám z nej nemali visieť, no zároveň by ste nohy nemali pri vstávaní ani prílišne krčiť. Dôležitou súčasťou je taktiež matrac. Rozhodne nepodliehajte staromódnemu trendu, spoločného matraca. Každý jeden je individualitou a taký prístup si vyžaduje aj jeho telo. Rozhodnite sa pre kvalitný matrac, ktorý vyhovuje vám a vášmu štýlu spánku.

Farba, ktorú použijete do vašej spálne by rozhodne nemala byť chladnou, no zároveň ani príliš pestrou. Neodporúča sa žiadny odtieň modrej. Dokonca ani bledo modrá. Evokuje totiž jas oblohy, čo môže spôsobovať ťažší pocit pri zaspávaní. Najpopulárnejšími farbami sú definitívne červená, bordová, zelená, karamelová a na škodu nie je ani kombinácia hnedej či bielej. Na záver, však vždy záleží od vášho vkusu.

 

Použite jemné materiály

Či sú to koberce, vankúše, deky, posteľné obliečky alebo paplón. Všetko musí lichotiť, ako očiam tak i na dotyk. Chvíľa, keď si líhate do postele a cítite, že vás posteľ doslova volá na prehliadku snov je tým správnym. Dekorácie, ako záves či rôzne vankúšiky sú takisto vhodným doplnkom pre znásobenie pocitu útulnosti.

Ak sa bavíme o aktívnejšom spôsobe útulnosti našej spálne, premostíme k prítulnosti. Ak ej spálňa zariadená prechádzame plynule k druhej podstatnej aktivite, ktoré k spálni určite patrí. Spôsob, ako obohatiť vaše posteľné radovánky je určite možnosť vyskúšať afrodiziaka.

 

Čo vlastne afrodiziakum je?

Afrodiziakum je už od dávnych čias známym pojmom. Niekedy označované za druh mágie a inokedy zase za účinnú medicínu. Afrodiziakum v jednoduchosti obsahuje látky, ktoré svojimi chemickými procesmi spôsobujú zvyšovanie libida, ako u ženského tak u mužského pohlavia. Jednoducho spôsobujú väčšiu chuť na sex! Afrodiziaká delíme v zásade na dve skupiny. Pokiaľ ste zástancom tej prírodnej varianty, určite siahnite po prírodnom zdroji. Veľký obsah účinných látok nájdete napríklad v zázvore, škorici, vanilke, koriandri alebo aj v zeleri, chili papričkách, horkej čokoláde a zastúpenie majú aj morské plody ako ustrice či mušle. Tabletky a rôzne umelé preparáty sú dnes bežným a pomerne žiadaným sortimentom v lekárňach. Nebojte sa preto poradiť s lekárnikom a samotný výrobok vyskúšajte. Užívať afrodiziakum nemusí zo zásady znamenať problém v posteli. Okoreniť si vaše radovánky môžete i bez toho, aby ste na to mali pádny dôvod.

Ak teda chcete prekvapiť svojho muža máte dostatok možností, ako to spraviť. Ak vám záleží na tom, aby ste sa spolu s vašim milým cítila v spálni, ako vo vatičke neváhajte a zabezpečte si kvalitný spánok a chuť, ktoré vám tento komfort zaručia.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com