Skrášlite sa jednoduchosťou

Please enter banners and links.

Každá z nás túži vyzerať dobre a pritom vynaložiť na svoju úpravu minimum úsilia. Za pozornosť však stojí nielen permanentný mejkap, ale i rozličné doplnky ktoré nám dodajú sebavedomie lebo ako vieme sebavedomie je základ na to, aby sme sa mohli páčiť aj ostatným oko nás.

 

Permanentný mejkap = permanentne upravená

         Iste viete o tom, že permanentný mejkap môže byť aplikovaný na obočie alebo viečka v podobe horných/dolných očných liniek, no už máloktorá z nás počula o vylepšení pier a mihalníc.

V prípade pier sa obvykle zapúšťa farba aby sa vytvorila kontúra alebo efektné tieňovanie. Takáto úprava vám vydrží spravidla štyri roky, no všetko závisí od pokožky vašich pier a dĺžke hojenia raniek. Tetovanie bude trvať približne 45 minút a keďže ide o jednu z najnáročnejších úprav budete pravdepodobne potrebovať lokálnu anestéziu na znecitlivenie pier. Výsledok však bude stáť za to – pery už nebudú potrebovať rúž alebo lesk, vystačíte si len s jemným bezfarebným balzamom.

V prípade vylepšenia mihalníc nejde o žiadne vpichovanie ihiel alebo náročné farbenie – vystačíte si so sérom ktoré budete pravidelne nanášať na odlíčené viečko podobne ako očnú linku, teda ku korienkom. Podľa mnohých módnych časopisov je práve toto odpoveďou na krásne mihalnice modeliek. Pokiaľ chcete mať aj vy nádherný zvodný pohľad olemovaný krásnymi mihalnicami skúste práve takéto sérum. Výrobca sľubuje zahustenie, predĺženie a znášanlivosť produktu aj s citlivými očami.

 

Doplňte sa doplnkami

         Módnou novinkou sú opäť náramky ale tentoraz nemáme na mysli žiaden luxus za ktorý by sme museli utratiť tretinu svojej výplaty. Do povedomia sa totiž dostávajú tzv. náramky Shamballa – sú unisex, dobre ladia s outfitom a hodia sa na každodenné nosenie. Ich výroba je inšpirovaná budhistickými a tibetskými tradíciami. Podľa ich vysvetlenia by vám mali dodávať pocit vyrovnanosti, duševnej pohody a pokoja. Navyše sú dobrým nápadom na darček nakoľko sa dá veľkosť upraviť podľa potreby.

 

Náramkové hodinky sú stále in

         Možno sa vám v dnešnom svete zdá, že náramkové hodinky už nemajú čo povedať, no opak je pravdou. Viac ako inokedy predtým sledujeme čas, vždy sa niekam ponáhľame a potrebujeme vždy vedieť presne koľko je hodín nech nemeškáme na poradu.

Skúste sa trošku poobzerať a možno narazíte na Diesel hodinky. Táto značka vo všeobecnosti svedčí každej dáme a vybrať si môžete rôzne materiály (koža, chirurgická oceľ), farby (biele, ružové, čierne, so zvieracím motívom) a ciferníky.

Nezabúdajte, že s náramkovými hodinkami budete vyzerať decentne a pôsobivo!

Reklamný článok

FOTO:  freedigitalphotos.net