Relax aj doma

Please enter banners and links.

Kupelnova-policka-29x13-5x6-cm.jpg.largeKto by netúžil po náročnom dni strávenom v práci občas vypnúť, zrelaxovať sa a proste zabudnúť na všetky problémy? Zhodneme sa asi na tom, že takýto oddych potrebujú všetci. No ako si oddýchnuť? Ísť do wellnessu? Je to ideálna forma relaxu, avšak nie každý si ju môže dovoliť tak často, ako by potreboval. Dobrým riešením však je zriadenie si vlastného mini wellnessu priamo doma.

 

Dôležitá je atmosféra

Na wellness pobytoch nie je najdôležitejšie to, koľko typov sáun máte dostupných, alebo ako výkonná je vírivka. Ide predovšetkým o atmosféru, ktorá vás navnadí na relaxovanie a oddych. Takúto atmosféru ľahko dosiahnete i vo svojej kúpeľni, ak si zvolíte správne obkladačky a a samozrejme kúpeľňové doplnky. Siahnite radšej po prírodných farbách obkladačiek, ktoré už na prvý pohľad pôsobia upokojujúco. Zabudnite na červenú či inú výraznú farbu a pokojné miesto na relax máte na svete.

 

Vaňa alebo sprchový kút

SERIA-MOCCA.large

Nie každý má tak veľkú kúpeľňu, že si do nej môže dať obe tieto veci. Voľte si ich podľa toho, čo obľubujete. Je síce pravda, že vo vani plnej peny si lepšie oddýchnete, niektorí ľudia to však nemajú radi a uprednostnia osviežujúcu sprchu s tryskami, ktoré ich pomasírujú. Ak ste teda tzv. „kúpací typ“, stavte určite na čo najväčšiu vaňu, ideálne s masážnymi tryskami. Potom vám už len stačí zapáliť zopár sviečok, zapnúť príjemnú hudbu a relax sa môže začať. Ak preferujete sprchovanie, venujete sprchovému kútu v kúpeľni dostatok priestoru a zainvestujte do jeho vybavenia. Určite si vyberte multifunkčnú sprchovú hlavicu, ktorá vám urobí príjemnú masáž. Môžete staviť i na celkové sprchové panely, ktoré sa o váš postarajú ešte lepšie.

 

Ak teda potrebujete oddych, stačí navštíviť svoje domáce wellness centrum vybavené doplnkami od najdom.sk a uvidíte, že na druhý deň vám bude lepšie.