Pripiť si zlatým šampanským je luxusný zážitok

Please enter banners and links.

V živote sa naskytne množstvo príležitostí, čo si priam pýtajú prípitok. Aj ten, kto bežne nepije, neohrdne pohárikom, ktorým si štrngáme na dobré zdravie a úspechy. Ak si na svoju oslavu vyberiete zlaté šampanské, v očiach svojich blízkych zažiarite rovnako ako hodnotný nápoj vo fľaši.

 

Šampanské s jedlým zlatom

Ak ste o tom doteraz nepočuli, medzi klasickými druhmi vín existuje aj zlaté šumivé víno jemnej chuti, ktoré si úplne najlepšie vychutnáte v kombinácii s ovocím. Víno sa vyrába na Slovensku a každoročne získava množstvo ocenení. Pre jemné tóny ho obľubujú najmä ženy, no výnimkou nie sú ani páni, ktorí dokážu oceniť dokonalú harmóniu chutí a prenikavú arómu vína. V zlatom šampanskom sa trbliecu jedlé lupienky 23-karátového zlata, piť ho však môžete bez obáv o vaše zdravie. Keď ho raz ochutnáte, stane sa prirodzenou súčasťou všetkých významných udalostí vo vašom živote. Ozdobí slávnostne prestretý stôl, ale zapôsobí i ako darček venovaný pri príležitosti narodenín, menín, promócie, svadby či osláv významných životných medzníkov. Fľaša šumivého sa dá ozvláštniť originálnou etiketou s venovaním, dokonca i personalizovanou, ktorej znenie vymyslíte vy sami. Vďaka tomu môžete svojim drahým aj na prvý pohľad obyčajnou fľašou vína vyjadriť svoje hlboké city. Lesk zlatého šampanského sa aj po pár rokoch bude vynárať vo vašich spomienkach a pripomínať vám jedinečné okamihy.

 

Emócie v každej fľaši

Fľaša vína sa už stala nevyhnutnou súčasťou nášho domáceho baru. Či už ideme k niekomu na návštevu, alebo sme sami v úlohe hostiteľov, nápoj bohov sa zakaždým ocitne porozlievaný v elegantných pohároch na stopke. Nemusíme ho však vyťahovať iba vtedy, keď niečo oslavujeme. Víno má blahodarné účinky na naše zdravie, a tak si ho môžeme bez obáv vychutnávať hoci i každý deň. Šumivé sa zvlášť hodí k sladkým druhom pokrmov a ovociu. Samozrejme, stačí nám deci či dve, aby sa náš dobrý úmysel neobrátil proti nám. Vínko nám chutí, či už ho popíjame sami na terase, alebo v spoločnosti svojho partnera/-ky či priateľov. Sú však isté druhy vína, ktoré si zaslúžia byť otvorené iba pri jedinečných okamihoch. Stáva sa, že sa nám niektoré situácie vryjú hlboko do pamäti práve vďaka lahodnej chuti vína, ktoré udalosť sprevádzalo. Jedným z takýchto vín je aj slovenské zlaté šampanské. Lahodnú chuť vína zabezpečuje nižší obsah kyselín. Jeho zjav aj chuť dajú druhým okamžite najavo, že tu sa pripíja na jedinečný okamih, ktorý si zaslúži byť korunovaný zlatom.

Reklamný článok