Predvádzacie vozidlá ponúkajú kvalitu za dobrú cenu. Čo by ste o nich mali vedieť?

Please enter banners and links.

Kompromisy nemusia byť vždy iba výsledkom znižovania nárokov. Hľadáte vozidlo, máte rozpočet, ktorý nestačí na nové auto vo vami želanej výbave, zároveň však nechcete ani „jazdenku“ z druhej ruky. Na prvý pohľad to vyzerá na patovú situáciu, no našťastie objavíte predvádzacie vozidlá: minimálny počet najazdených kilometrov, skvelá cena, viac ako slušná výbava a výborný technický stav. Kde je ale háčik? To je najväčšia výhoda: žiaden nie je. Čo by ste mali o predvádzacích autách vedieť?

 

Na čo sú predvádzacie vozidlá používané

Nebude žiadnym prelomovým objavom, keď napíšeme, že predvádzacie vozidlá používajú predajcovia na prezentovanie svojich produktov. Lebo je lepšie raz vidieť ako stokrát počuť a o autách to platí dvojnásobne. Predvádzacie vozidlá sú vystavané pred predajňou, na rôznych eventoch či spoločenských podujatiach, prípadne ich používajú zamestnanci predajne. Aj preto sú to hlavne obľúbené modely s nadštandardnou výbavou, ktorá má presvedčiť zákazníka o tom, že našiel to, čo hľadal. Práve to je dôvod, prečo sú vo veľmi dobrom technickom stave a do predaja sú často zaradené ešte ako novinky, ktoré nestihli vychladnúť.

 

Aké výhody majú v porovnaní s jazdenými vozidlami

Predvádzacie vozidlá boli tiež používané, no výrazne menej – najčastejšie nájdete modely s 20-tisíc a menej najazdenými kilometrami. Cena je tiež veľmi lákavá, je nižšia o 20% v porovnaní s rovnakým, no novým autom. Zákazníci si veľmi pochvaľujú atraktívnu výbavu, ktorou predvádzacie vozidlá disponujú – LED svetlá vpredu aj vzadu, kvalitnejšie sedačky a iné detaily, ktoré prispievajú ku komfortu vodiča a celej posádky. Okrem toho sú v skvelom technickom stave, voňajú ešte novotou a sú pripravené k odberu hneď. Ak nájdete predvádzacie vozidlo presne podľa predstáv, nemusíte čakať týždne, kým vám tento model automobilka dodá.

 

Kde nájdete predvádzacie vozidlá

Spoločnosť Final-CD je najväčším predajcom nových a jazdených automobilov a v ponuke nechýbajú ani predvádzacie vozidlá. Nájdete tu modely značiek Opel, Citroën a Peugeot v skvelom technickom stave za atraktívnu cenu. Všetky boli používané v showroomoch tejto spoločnosti, ktorá za ich 100 % technický stav garantuje. Podnikatelia určite ocenia, že na tieto modely môžu uplatniť aj odpočet DPH. Myslíte si, že kúpa takéhoto auta je presne pre vás? Pozrite si predvádzacie vozidlá na www.finalcd.sk, a keď vás niektoré zaujme, príďte si ho vyskúšať osobne.

Reklamný článok