Pravidlá shoppingu

Please enter banners and links.

ID-100172169Aj dnes ráno pobehujete doma nahá, lebo sa nič k ničomu nehodí a vy opäť nemáte nič na seba? Naučte sa už konečne štyri zlaté pravidlá shoppingu nech míňate výplatu na poriadne kúsky!

 

  1. Idem sama.

Kašlite na to, že Agnes je lepšia než vaša vlastná sestra a chodievate na nákupy vždy spolu. Vyrazte niekedy (alebo skôr najčastejšie) na nákupy úplne sama. Bez kecania si všetko pozriete, pokojne vyskúšate, zhodnotíte len na základe vlastného vkusu a kúpite. Žiadne selfie poslané Agnes na uistenie sa, žiadne obkecávačky cez telefón. Nič, len vy a váš vkus.

 

  1. Nešetrím.

Na oblečení, ktoré má dlhý potenciál a je dobre kombinovateľné, sa nešetrí. Cena na visačke je pri takýchto kúskoch cenou za vašu niekoľkoročnú spokojnosť. T

Do kategórie „večných kúskov“ vášho šatníka patria napríklad:

  • – fakt dobré džínsy, v ktorých máte božskú postavu a neodolateľný zadok,
  • – šaty, v ktorých vyzeráte a ešte dlho budete vyzerať skvelo,
  • – kabát na zimu, v ktorom vyniknú vaše krivky aj v zime,
  • – plavky, v ktorých sa cítite ako bohyňa pláže lebo dokázali vytvarovať prsia a zmenšili zadoček,
  • – kabelka, ktorá bude konečne univerzálna.

Skrátka, pokiaľ vám niečo naozaj padne ako šité presne na vás a navyše je to nadčasové, berte to! Budete spokojná a vynosíte to s radosťou.

 

  1. Poznám sa.ID-100113181

Viete, že máte pekné dlhé nohy, milujete odhalené ramená lebo nie ste plnoštíhla a nič kvetované na seba určite nedáte. Super prístup lebo poznať samu seba znamená nekupovať čo sa vám nepáči a/alebo čo vám nepristane. Ak teda nemáte rada kvetované potlače, položte tie letné nohavice plné kvetín naspäť a vyskúšajte radšej iné so vzorom, ktorý máte rada. Aj keď sú tie kvetované naozaj trendy, u vás v skrini by zostali na poličke neporušené.

A takto to platí so všetkým, čo je možno teraz trendy, ale vám to nejako nesedí alebo nepáči. Načo vám to bude? Nie je lepšie kúpiť tri poriadne veci v ktorých budete krásna, než si doniesť domov šesť handier z ktorých ani jedna nebude použiteľná?

 

  1. Iný obchod.

Je maximálne pohodlné chodievať do tých istých obchodov lebo viete v ktorom kúte hľadať tričká a kde majú výpredajové pulóvre. Urobte ale raz za mesiac alebo aspoň raz za tri mesiace zmenu a choďte do obchodov o ktorých si myslíte, že nie sú pre vás. Rozhliadnite sa, pozrite si iný štýl a vyskúšajte si nový strih. Nebudete ľutovať.

 Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net