Pokazený telefón? Pomôže vám expresný servis mobilov, ktorý príde priamo za vami

Please enter banners and links.

iba-logo_02Technické problémy s telefónom sa niekedy vyskytnú aj na tom najmodernejšom zariadení. Život bez mobilu si však dnes už asi ani nevieme predstaviť, a preto si táto situácia vyžaduje expresné riešenie. Na chodenie po servisoch a dlhé čakanie na náhradné diely jednoducho nie je čas, keďže s pokazeným telefónom je naše fungovanie značne obmedzené. Našťastie, aj na Slovensku už existuje servis mobilov, ktorý príde priamo za vami a technický problém vyrieši expresne a na počkanie.

 

Ako funguje servis mobilov prostredníctvom servisného vozidla?

Na Slovensku je prevratná služba servisu mobilov servisným vozidlom zatiaľ dostupná na území Bratislavského kraja. Funguje veľmi jednoducho. Stačí, ak si na stránke MobilnyServis.sk vyberiete značku a model vášho mobilného telefónu, charakter opravy a na konkrétny čas si zarezervujete technika, ktorí príde na vami určenú adresu. Pri výbere charakteru opravy vidíte už pri objednávke jasnú cenu, ktorú za opravu zaplatíte. Po dorazení technika na miesto bude váš mobilný telefón prebratý, opravený priamo v servisnom vozidle a následne odovzdaný do vašich rúk. Vy sa počas priebehu servisu nemusíte nijako obmedzovať a môžete sa venovať všetkým bežným činnostiam. Celá oprava trvá približne 60 minút.

Servis mobilov je dostupný pre všetky bežné značky telefónov a široké spektrum jednotlivých mobilov. Ak náhodou medzi ponukou nenájdete svoje zariadenie, stačí sa len informovať, či je možné zabezpečiť aj jeho opravu.

Aj pri rýchlom servise v servisnom sa môžete spoľahnúť na maximálnu kvalitu prevedenej opravy. Počas nej sa používajú overené postupy, pracuje sa precízne a s profesionálnym náradím. Pokiaľ je potrebné vymeniť konkrétu súčasť mobilu, používajú sa vždy originálne súčiastky.

 

Bezstarostný servis pre každého a na celom Slovensku

Zákazníci služby MobilnyServis.sk mimo Bratislavského kraja môžu využiť servis mobilov prostredníctvom kuriéra. Ten telefón vyzdvihne priamo u zákazníka, dovezie do servisu, kde bude okamžite uskutočnená oprava a po jej realizácií kuriér dovezie už opravený telefón naspäť zákazníkovi. Celý proces trvá maximálne 3 dni.

Viac informácií o službách servisu mobilov sa dozviete na MobilnyServis.sk

Reklamný článok