Leto sa blíži…

Please enter banners and links.

Ani sme sa nenazdali a už je tu jar. Už len chvíľa a príde k nám aj leto, čas kúpania a plaviek. Ale milé dámy, ste pripravené na to ukazovať svoje telá iba v plavkách? Dosť z vás si povie, že ani zďaleka a začnete panikáriť. Ale to nie je správna cesta. Hoc aj nie ste v najlepšej forme, ešte stále máte dosť času niečo s tým spraviť.

Ak sa obávate leta len kvôli tomu, že máte nejaké to kilečko navyše, tak zastavte naše stresovanie a začnite trochu rozmýšľať. Ak totiž začnete každoročné chudnutie na leto ešte teraz, tak v pokoji stihnete vylepšiť vaše postavy aspoň tak, aby ste sa nehanbili ukázať sa na kúpalisku v plavkách.

Nemusíte sa hneď vrhať na drastické diéty a hodiny v posilňovni. Stačí ak trošku vylepšíte váš jedálniček, zredukujete v ňom tučné a príliš sladké jedlá, občas si pôjdete zabehať či zacvičiť. A už o pár týždňov uvidíte výsledky na vašom tele. Nielenže zmizne nejaké to kilo, čo bolo navyše, ale pri cvičení sa vám svalstvo aj spevní, a tak aj tie kilá navyše čo vám ostanú budú vyzerať oveľa lepšie a príťažlivejšie. Veď je jasné, že nie každá môžeme mať postavu modelky, ale starať sa o seba je základom a spevňovanie svalstva spraví naozaj veľa.

Plán chudnutia teda už máme zostavený. Nezabúdajme však ani na to, že slnko dá zabrať aj našej pokožke a vlasom. Preto je vhodné už teraz preventívne si zabezpečiť vitamíny, ktoré podporia prirodzené opaľovanie pokožky a vyživia nielen kožu, ale i vlasy. Vďaka takejto starostlivosti sa nám len ťažko stane, že na slnku zhoríme a naše vlasy budú vyzerať ak slama.

Ak vás už prípravy na leto, cvičenie a iné takéto aktivity omrzeli a ste unavené, tak samozrejme nezabúdajte ani na relax. Doprajte si nejaký wellness. Vďaka tomu sa dobre uvoľníte a zrelaxujete sa tak ako na skutočnej letnej dovolenke. Či už si doprajete saunu, vírivku alebo masáž, istotne sa budete cítiť lepšie a vleje vám to novú energiu na to, aby ste sa do leta stihli dostať do formy.

Milé dámy, ak teda chcete toto leto vyzerať ešte lepšie ako tie minulé, tak nezabúdajte, že týždeň pred dovolenkou už toho veľa nevymyslíte. Zapracujte na sebe už teraz a v lete si budete  môcť užívať obdivné pohľady všetkých naokolo.

Reklamný článok

FOTO: dan