Kúp si nové topánočky cez internet lacnejšie ako kamoška

Please enter banners and links.

Koľko párov topánok máte v skrinke na topánky? Viete ich spočítať? Nebude to také ľahké. Na každé ročné obdobie, do každého počasia, ku každému outfitu. Nakupujte topánky cez internet a nové kúsky vám bude závidieť aj najlepšia kamarátka. Chcete vedieť prečo?

Nákup topánok čaká

Otvorte si prvý internetový obchod s obuvou, na ktorý si spomeniete. My sme si vybrali eobuv.sk a hneď, ako sme stránku otvorili, ukázalo sa nám množstvo topánok. A všetky pekné. Leto je tu, tak sme sa zamerali na tie letné. A viete čo? Pozeráme ich doteraz. Toľko ich je! Z kamenného obchodu by nás už dávno vyhodili.

 

Topánky, ktoré stoja za to

Urobili sme si vlastný výklad a máme v ňom všetky topánky, ktoré sa nám páčia. Espadrilky, žabky, sandále. Ani toto by nám v obchode neprešlo. Viete si predstaviť mať v obchode vyložených 50 párov, z ktorých si neviete vybrať? V internetovom áno. A to sme zatiaľ navštívili iba jeden obchod. Ešte pozrieme Deichmann. Tam tiež majú dobrý výber. Dva otvorené obchody na jednej ploche a topánok toľko, že sa nám o nich bude aj snívať.

Dôveruj, ale preveruj. Hlavne čo sa topánok týka

Kamarátka vám poradila, kde majú topánky, po ktorých túžite v najlepšej cene, ale vy ste našli ešte lepšiu? Pri nákupe topánok sa ani kamarátke nedá veriť. Bojí sa, že si kúpite krajšie ako má ona. A čo je horšie, že ich budete mať viac! Prezradíme vám tajomstvo. Poznáme spôsob, ako pri topánkach ušetriť tak, aby neostalo len pri jednom páre.

 

Poznáte cashbackový portál Tipli? Ešte nie? Je najvyšší čas sa s ním zoznámiť. Výber topánok je veľký a ušetrených peňazí na nové lodičky stále málo. Vďaka zľavám a cashbacku cez Tipli na vysnívaných lodičkách ušetríte maximum. Ukážeme vám, ako na to.

 

Tajomstvo, ako kupovať topánky lacnejšie

Chcete dostať peniaze späť? Tak navštívte svoju obľúbenú obuv cez oranžové tlačítko na Tipli.sk a nechajte sa zlákať pestrou ponukou topánok. Áno, musíte prísť z Tipli. Inak sa v eshope nedozvedia, že vám majú niečo vrátiť.

Padli vám do oka sandále BALDOWSKI a musíte ich mať! Sandále stoja 142 €. V eshope eobuv.sk dostanete zo svojho nákupu späť 3,3 %. V tomto prípade ušetrite 4,69 €. Stojte! Objednávku ešte neposielajte. Čo ak má eobuv.sk v ponuke ešte nejakú zľavu? Aj na to vás Tipli upozorní. Chceme, aby ste sa k ďalším topánkam dostali čo najskôr. Okrem zliav, ktoré obchod bežne ponúka, Tipli vyjednáva exkluzívne zľavy, ku ktorým sa nikde inde nedostanete.

 

 

Zaregistrujte sa na Tipli a okrem topánok tu s výhodným cashbackom nakúpite všetko, čo potrebujete. V ponuke máme viac ako 350 obchodov a každý vám z vášho nákupu peniaze vráti. Móda, elektro, dovolenka, ale aj potraviny s Tipli nakúpite ešte výhodnejšie. Nakupovanie cez Tipli vám môže ročne ušetriť až 105 €. Kamarátke bude vŕtať v hlave, ako je možné, že máte stále nové topánky.

 

O zľavových kupónoch a cashbacku už viete, ale to nie je všetko, čo si pre vás Tipli pripravilo. Hľadáte eobuv alebo Deichmann leták, lebo ste si isté, že topánka, ktorá sa vám páči je tam, ale neviete ho nájsť? Papierovým letákom odzvonilo. Tipli zhromažďuje všetky letáky na jednom mieste online, aby ste stále vedeli, kde ich hľadať. Kedykoľvek tu nájdete leták, ktorý potrebujete.

 

Hodila by sa dobrá inšpirácia? Pozrite si Magazín Tipli a inšpirácia na seba nenechá dlho čakať. Nakupujte cez Tipli a vo výhodnom nakupovaní sa rýchlo zorientujete.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com; pixabay.com