Ktoré destinácie sú ako ideálne na romantickú dovolenku?

Please enter banners and links.

Letná dovolenka má byť skvelým relaxačným zážitkom. V obľúbených prímorských destináciách si treba dopriať presne to, v čom vás každodenné povinnosti obmedzujú. Počas roka žijeme ako na jednom kolotoči. Z práce domov, k deťom a manželovi. Potrebujete sa uvoľniť, zrelaxovať a s partnerom si dopriať viac nežností?

Rodinnú dovolenku s deťmi ste doposiaľ absolvovali každú letnú sezónu. Teraz pomaly zisťujete, že s partnerom túžite po väčšom súkromí. Jednoznačne môže aj dovolenka zachrániť váš vzťah. Musíte sa však spoločne rozhodnúť pre ideálnu destináciu s luxusným ubytovaním len pre páry. V takýchto hotelových rezortoch sú ideálne podmienky na oddych pri rozľahlom bazénovom komplexe, ale rovnako si tu vychutnáte večeru pri sviečkach a spoločné maznanie vo wellness štúdiu. Aj tieto požiadavky spĺňajú najlepšie hotely v Egypte situované v destinácii Hurghada.

Užijete si v nich toľko romantiky, koľko sa vám s partnerom počas pobytu zažiada. Egyptské turistické centrum Hurghada poskytuje príjemný oddych na piesočnatých plážach v blízkosti nádherných korálových útesov. Je aj rozľahlým historickým centrom, kde si vašu pozornosť získajú skvostné pamiatky z čias faraónskych dynastií. Výhodou tejto oblasti je aj skvelá poloha blízko Káhiry i Luxoru. Dá sa tu obdivovať nádherný podmorský svet, ale aj užiť romantický nádych v kúpeľných hotelových rezortoch pre zamilovaných a náročnejšiu klientelu.

 

Exotická príchuť lásky v Egypte a Ománe

Vhotelových rezortoch v Hurghadesú ideálne podmienky na obnovu vzájomných manželských nežností v jacuzzi alebo v tureckých kúpeľoch. Nešetrite na objatiach a bozkoch počas romantickej prechádzky na promenáde s farebnými fontánami. Slušné láskanie na opaľovacej terase s baldachýnom vás presvedčí, že stále máte po boku toho pravého. Romantika vo dvojici sa dá prežiť aj v púšti, nádherne obklopení prírodou a svojou vzájomnou blízkosťou. Garanciou tejto netradičnej romantickej senzácie je luxusná dovolenka v Ománe v oblasti Barka. Je to púštna oblasť na severozápadnom pobreží. Tu máte po západe slnka príležitosť na večeru vo dvojici v príjemnej reštaurácii luxusného päťhviezdičkového hotela.

FOTO: pexels.com