Ako zistíte, či muž po vašom boku je ten pravý?

Please enter banners and links.

Spočiatku motýle v bruchu a úsmev na tvári zakaždým, keď ste si naňho spomenuli. Kamkoľvek ste išli, všade ste o ňom hovorili. Neprešla minúta bez toho, aby ste naňho aspoň na sekundu nesiahli vo svojich predstavách. Teraz nastal vo vašom živote moment, keď si uvedomujete, že ste šťastnejšia bez neho. Je vôbec ten pravý?

 

Ľudia sa menia

Samozrejme, že sa menia. Meníte sa aj vy, nie len Pán Dokonalý. Mení sa všetko okolo vás. Ľudia, prostredie, doba a situácie. Už len fakt, že ste vôbec začali takto premýšľať a klásť si túto nevinnú, hoci základnú otázku, či je On ten pravý muž pre vás, naznačuje, že asi niečo nie je v poriadku. Tak kde sa stala chyba? Človeka nespoznáte za jeden deň, len si o ňom môžete utvoriť (často mylnú) predstavu. Nespoznáte ho ani za týždeň či rok. Spoznávanie (verte či nie) trvá celý život. Čo vy na to? Ale už teraz viete spozorovať pár „drobností“, na ktorých sa dá stavať krásna budúcnosť.

 

Nezáleží, či máte všetko, po čom ste vždy túžili

Ale máte lásku v srdci? Ste skutočne šťastná? Otázka vyzerá veľmi jednoducho. Asi nastala chvíľa, keď sa hlboko zamýšľate, a buď odpovedáte kladne (gratulujeme), alebo vám spadli aj posledné kúsky z ružových okuliarov a roztrieštili sa na márne kúsky. Nie práve teraz. Deje sa to už dávno. Len ste si to nechceli priznať. Aj keď je to ťažké, odpovedzme si na pár otázok. Je jedno, či ste ešte single alebo v chomúte, či máte spolu dom a deti. Predsa si zaslúžite byť naozaj šťastná!

 

Ste s ním naozaj spokojná?

Viete sa spolu zasmiať, ale aj prežívať smutné chvíľky života? Máte spoločných priateľov, spoločné záujmy, skrátka niečo, čo vás spája a čo spolu radi robíte? Ste sama sebou alebo sa občas bojíte čokoľvek povedať, len aby si o vás nepomyslel to najhoršie? Nie ste v pozícii tej, po ktorej on všetko radšej skontroluje? Rešpektuje vás a vaše názory? Viete si predstaviť, že po jeho boku zostarnete? Stará sa o vás, keď ste chorá? Ako reaguje v rôznych životných situáciách? Je to chlap, s ktorým sa naozaj ničoho nebojíte a na ktorého sa môžete za každých okolností spoľahnúť? Baví vás sex s ním? Milé dámy, v prípade, že nie ste spokojné so svojimi úprimnými odpoveďami, tak je rozhodne čas zamyslieť sa nad zmenou životného partnera. Kým je čas…

FOTO: pexels.com