Kompletné golfové sety

Please enter banners and links.

wwvT.sol2_white_jpgPre golfových začiatočníkov je ich prvý kompletný golfový set veľmi dôležitý. Čo by mal golfový set obsahovať a ako ho vybrať tak, aby ste sa naučili dobre hrať golf?

 

Pánske kompletné golfové sety

Kompletný golfový set sa skladá z golfového bagu, v ktorom je umiestnené, ako udávajú pravidlá golfu, maximálne 14 golfových palíc. Tie sa delia na:

  • – Drevá
  • – Hybridy
  • – Železá
  • – Puttery

Hlavnou výhodou, ktorú kompletné golfové sety ponúkajú, je možnosť mať všetky potrebné golfové palice na jednom mieste a naraz. Odpadá tak nutnosť kupovania golfových palíc zvlášť po jednej. Zakúpenie kompletného golfového setu je pre hráčov veľmi jednoduché. Golfové palice sú uložené v praktickom bagu, teda špeciálnom vaku na golfové palice, ktorý má mnoho priehradiek pre ďalšie golfové vybavenie, ktoré na golfovom ihrisku potrebujete.

Na trhu je dnes veľké množstvo kompletných golfových setov, na DIGITALGOLF si môžete vybrať kompletné golfové setyod renomovaných značiek Cleveland, Spalding alebo Callaway, ktoré ponúkajú viac druhov golfových setov. Vybrať si môžete taký golfový set, ktorý bude vyhovovať vašim požiadavkám.

Medzi najobľúbenejšie kompletné golfové sety patrí set značky Cleveland model CG16 SET CART BAG v univerzálnej čiernej farbe bagu, ktorý obsahuje železá 5-PW Cleveland CG16 s oceľových shaftem, wedge s loftom 56° a putter Cleveland Classic 4.5. Ak hľadáte lacnejší začiatočnícky golfový set, odporúčame set od firmy Spalding, model SX35 Steel, ktorý golfovým začiatočníkom stačí. Golfové sety majú kvalitné prevedenie a ponúkajú mnoho farebných variant.

 

Dámske kompletné golfové sety

Pre ženy, ktoré by rady začali hrať golf a zaobstarali si svoj vlastný golfový set, ponúka DIGITALGOLF riešenie. Kompletné golfové sety pre ženy sú praktickou možnosťou, ako mať všetko potrebné vybavenie ku hre a naviac lacno. Kvalitné golfové sety od značiek Callaway, Cleveland, alebo Spalding obsahujú všetky potrebné palice pre golfové začiatky. Palice sú uložené v efektne spracovanom bagu, ktorý sa pohodlne nosí vďaka pevným chrbtovým popruhom. Najobľúbenejším golfovým setom pre ženy je CallawaySolaireGems Set Woman’s, ktorý je na DIGITALGOLF ponúkaný za veľmi príjemnú cenu.

Reklamný článok