Keď snívame

Please enter banners and links.

Je naozaj neuveriteľné, že niečo tak normálne a bežné, ako je sen a snívanie, nás dokáže stále niečím prekvapiť. Okrem toho, že po kvalitnom spánku sa cítime oddýchnutí a plní novej sily, sa dostávame do iných dimenzií. Ináč povedané – keď snívame, tak naša duša „cestuje“.

 

Astrálne telo splynie s vesmírom

Sme súčasťou vesmíru, ktorého veľkosť a nekonečnosť si nedokážeme ani predstaviť. Človek a jeho duša sú nikdy nekončiaca energia. Momentálne máme k dispozícii tieto telá, ktoré nám slúžia k poznávaniu sveta, ale v prvom rade nám pomáhajú spoznať samých seba, náš cieľ života a predurčenie. Máme tu špeciálnu úlohu. Všetci sme kúzelníci, pretože nič nie je nemožné. Nie je to len často používaná fráza, ale skutočnosť, ktorú len málo ľudí využíva vo svoj prospech.

Okrem nášho fyzického tela, máme aj tzv. astrálne. To je náš „duch“ alebo ak chcete, naša nesmrteľná duša. Počas spánku nastáva moment, kedy „opúšťa“ naše telo a „ponorí“ sa do hlbokého tajuplného vesmíru, odkiaľ pochádza. Dalo by sa to povedať aj ináč. Všetci si myslíme, že život, ktorý žijeme, je reálny a keď snívame, je to len ilúzia a niečo neskutočné. Opak je však pravdou. Práve naše dni sú čosi, čo je „umelo“ vytvorené, aby sa náš duch mohol učiť a vyvíjať. My sem nepatríme, iba tu máme dočasnú „úlohu“. Naším domovom je práve tento neuveriteľný astrálny svet. Práve preto sa ráno cítime výborne a oddýchnutí. Na zamyslenie, čo poviete?

 

V snoch sa vedome stretávame s dušami iných ľudí

Vedcov už dlhé desaťročia fascinujú sny a všetko s tým spojené, avšak tieto sféry nám ľuďom nikdy nebudú dostatočne jasné, vysvetlené a ani zdokumentované a nejako ináč dokázateľné. Možno práve preto je to téma, ktorá nás vždy bude nadchýnať. Čo je však viac než isté, je fakt, že v tomto „inom svete“ sa dokážete svojím spôsobom reálne stretnúť hoci aj s vaším zosnulým členom rodiny. A nie len to! Pokiaľ vám niekto veľmi chýba a platí to tak aj opačne – vaše duše sa počas spánku vyhľadajú a môžu spolu „reálne“ stráviť pekný čas. Keď sa ráno prebudíte, poviete si, že to bol LEN sen, avšak to sa reálne stalo, zažili ste to a máte to uložené v spomienkach. Keď si to pamätáte dlhodobo, znamená to, že ste vedome snívali, alebo mali tzv. lucidný sen, ale to je už iná kapitola…

FOTO: pexels.com