Jednofarebné vrstvenie vôbec nemusí byť nuda

Please enter banners and links.

V zimných ročných obdobiach sa čoraz viac zahaľujete a vrstvíte viac kúskov. Pre niektoré dámy to predstavuje úplnú pohromu, nakoľko sa cítia ako cibule. Ale vôbec to tak nemusí byť. Nazrite do svojej skrine a pohrajte sa s jednotlivými kúskami. Tentoraz vám dáme tip, ako vrstviť oblečenie rovnakej či príbuznej farby.

Základným pravidlom je, že začínate vrstviť od najtenších materiálov po tie hrubšie. Čiže košieľky šifónové topy idú naspodok. Ak potrebujete zvoliť vhodný outfit do práce nebojte sa vrstviť bielu, púdrovú, staroružovú, béžovú či čiernu. To sú všetko odtiene, v ktorých môžete zvoliť top, sako či sveter k tomu. Doplňte to rovnako farebným kabátom a vyrazte do ulíc.

K tomuto druhu vrstvenia si pokojne dajte výraznejší make-up.  K svetlejším farbám si nalíčte červené, fialové, bordové či tmavo hnedé pery. Dokonale dotvoria a podtrhnú celý váš výzor. K tmavším farbám voľte svetlejšie pery. Ružová, perleťová, telová. Make-up bude skvelým doplnkom k výraznej farbe.

Vrstvenie nemusí byť len o nutnom zle, aby vám nebola zima. Pohľadajte kúsky rovnakej farby. Doma pred zrkadlom odskúšajte, ako jednotlivé kúsky k sebe ladia. Dôležité je, aby ste sa vy dobre cítila. Takto môžete objaviť nový rozmer obliekania.

FOTO: pexels.com