Dámska koženka je nutnosť: Viete ju nosiť?

Please enter banners and links.

Dámska koženka síce zakaždým vyznie inak, no vždy je trendy a azda nikdy nevyjde z módy. Motorkársky strih tejto bundy je obľúbený nielen medzi bežnými nositeľkami, ale aj v kruhoch módnych návrhárov. V koženke každá pôsobí veľmi žensky, drzo a elegantne v jednom momente. Na dámske koženke je výborné, že sa hodí v podstate k čomukoľvek.

 

 

Nikdy nevyjde z módy

Ak nerátame klasické biele tričko, dámska koženka je asi najuniverzálnejší kúsok oblečenia, ktorý v šatníku môžete mať. Vynikne na jednoduchých veciach, ako je tričko a džínsy, no vyzerá výborne aj v kombinácii s jemnými ženskými šatami.

 

Dámska koženka aj na chladné dni

Dámska koženka nie je nejaká frajerina, v ktorej sa musíte drgotať od zimy. Je potrebné naučiť sa ju nosiť tak, aby tvorila harmonickú súčasť celého outfitu a zároveň vás dostatočne ochránila pred chladnými poveternostnými podmienkami. Jednoducho – funkčnosť a krása v jednom. V jesenných mesiacoch noste bundu s teplými farebnými odtieňmi. Skvelo budete vyzerať aj vtedy, ak si ju oblečiete k teplejším šatám. Pridajte teplejšie pančuchy, čižmy a vyhrali ste. Nezabudnite ani na pekný šál či šatku, ktoré váš outfit privedú do dokonalosti.

 

Pre ženy v každom veku

Ak si myslíte, že ste na koženku už príliš stará, tak to ste na veľkom omyle. Dámska koženka je jednoducho pre všetkých. Stačí ju len správne skombinovať a ani dáma v najlepších rokoch nebude pôsobiť ako bývalá rockerka. Pomôže vám napríklad vybalansovať príliš sladké kvetované šaty. Spojením ženskosti a „drsnej“ koženky vytvoríte dokonalý vzhľad. Dokonca aj elegantné oblečenie do práce vďaka koženke získa šmrnc. Vyskúšajte si ju obliecť ku klasickým nohaviciam, blúzke a lodičkám!

Reklamný článok

Foto: Bigstockphoto