Čo znamenajú naše sny

Please enter banners and links.

Stalo sa vám niekedy, že ste ráno po prebudení mali pocit, že v noci sa vám nesnívalo vôbec nič? Bol to len pocit. V noci sa nám totiž snívajú sny vždy, aj keď si to niekedy nepamätáme. Prečo máme živé sny, alebo sa nám sníva o ľuďoch ktorích sme nikdy nestretli ?

 

Tajný jazyk pre náš život

Naše sny sú akýmsi tajným jazykom pre náš život. Nie vždy sú také, aké sa nám v skutočnosti javia. Niekedy môžu byť späté s našou minulosťou alebo nám môžu predpovedať budúcnosť, avšak nie je to pravidlom. Pravdou však je, že niekedy sa nám snívajú veci, ktoré majú nejaký význam a niečo konkrétne aj vypovedajú.

 

Svadba

V mnohých výkladoch snov je svadba spätá s rôznymi významami. Ak sa nám sníva o svadobnej hostine, preklad sna znamená oslavu nejakého úspechu. Svadobný sprievod zase znamená že do nášho života vstúpi žiarlivosť. Ak sa nám naopak sníva o svadobných šatách,  máme možnosť uzavrieť výhodný obchod a ak sa nám sníva, že si ich obliekame, číhať na nás môže nedorozumenie v manželstve. Sen so svadbou má v skutočnosti viac významov než by sa dalo čakať.

 

Smrť

Sen v súvislosti so smrťou nám spôsobujú nepríjemné životné udalosti, emócie či pocity. Ak sa nám sníva o smrti blízkeho, tento sen si môžeme vyložiť ako záver istého životného cyklu a ak sa nám zase sníva o kostre mŕtvoly, čaká nás oslobodenie od nejakého bremena, ktoré nás ťaží.

 

Nehoda

Často sa nám snívajú aj sny s rôznymi nehodami, či už leteckými, automobilovými a ďalšími inými. Niekedy sa nám sníva že práve my sme účastníkmi takýchto nehôd. Tento sen znamená varovanie pred nepríjemnou udalosťou. Ak nehodu v tomto sne prežijeme, dávať by sme si mali pozor na ľudí, ktorí by nás svojou ľahkomyseľnosťou mohli ohroziť.

 

 

Sny o milostných hrách a sexe

Ak sa nám sníva sen v ktorom sa s niekým milujeme, máme sa na čo tešiť. Takéto sny znamenajú šťastie. Ak v sne vidíme praktikovať milostné hry niekoho iného, taktiež by sme sa mali tešiť na obdobie, ktoré so sebou prinesie veľa pozitívneho .Naše sny sú veľmi širokospektrálne a ak máme chuť zistiť či majú nejaký význam hoci len zo zvedavosti, nazrime do čara snárov.

Napísala: Lucia Šariková

FOTO: freedigitalphotos.net