Buďte v teple s krbom či pecou aj počas zimy

Please enter banners and links.

Vonku zima, sneh a studený vietor. Viete si v takom počasí predstaviť niečo lepšie ako si spolu so svojou rodinou sadnúť do obývačky pri plápolajúcom ohni v krbe a rozprávať sa, pozrieť si dobrý film alebo si zahrať nejakú hru? Asi ťažko, toto je totiž ideál zimného večera s tými, ktorých máte radi. Po namáhavom dni vás krb ukľudní a doslova vymasíruje vaše nervy.

Plápolajúci oheň je totiž veľmi upokojujúci, zahreje a navodí naozaj príjemnú atmosféru. Ak sa vám krby vždy páčili, no doma ho nemáte, tak nezúfajte, môžete si ho ešte zaobstarať. Ak bývate v byte a nemáte komín, viete túto atmosféru navodiť napríklad krbom na bioalkohol. No ak máte vlastný dom, určite budete uvažovať nad krbom alebo pecou na tuhé palivo.

Najdôležitejšie je vybrať vhodné miesto v rámci dispozície domu pre ideálne umiestnenie krbu či pece. Správny kachliar alebo krbové štúdio vám určite poradí aké riešenie je pre vás najlepšie. Dnes je výber naozaj široký a na trhu nájdete krby rustikálne, klasické ale aj moderné. Obráťte sa na odborníkov zo svarogus.sk, ktorí vám pomožu od prvej konzultácie, prevedú vás cez výber správneho spotrebiča, vytvoria návrh a zabezpečia aj kompletnú realizáciu vášho vytúženého krbu či pece.

Vaše krbové štúdio zhmotní vašu predstavu do 3D návrhu a postará sa aj o technickú stránku projektu ako je správny výber krbovej vložky alebo ohniska a typ vykurovacieho systému. Ohnisko krbu (resp. krbová vložka) je srdce celého diela a preto je veľmi dôležité investovať do kvality. Medzi najkvalitnejšie produkty, ktoré dnes na trhu nájdete, patria nepochybne aj krbové vložky Spatherm. Široká ponuka krbových vložiek určite naplní vaše požiadavky a očakávania.

Krbové vložky sú asi najzákladnejšou súčasťou krbu, avšak potrebujete ešte niečo – komínový systém, ktorý bude odvádzať dym. Aj tu dbajte na kvalitu. Táto investícia sa Vám odrzkadlí v podobe bezstarostnej a bezpečnej prevádzky celého diela. S celkovou dimenziou diela je ideálne osloviť profesionálov na stránkach www.dmstudio.sk, ktorí vám kvalitné komíny v Bratislave , ale aj po celom území SR dodajú a postavia rýchlo a spoľahlivo.

To čo vás na záver čaká, je nepochybne radosť z bezpečného ohňa a nezabudnuteľné chvíle strávené s vašimi blízkymi pri rodinnom krbe.

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net