Brána, bránka a plot by mali tvoriť harmonický celok

Please enter banners and links.

Estetický dojem z vášho domu nerobí len fasáda, farba domu, prípadne váš dvor. Súčasťou celkového výzoru a dojmu je aj vaše oplotenie. To by malo byť v súlade s domov a zároveň samotný plot, bránka a vjazdová brána by mali tvoriť harmonický celok.

V tomto prípade sa fantázii medze nekladú, preto si môžete zvoliť akékoľvek oplotenie. Všetko záleží iba na vás a na vašom osobnom vkuse. Samozrejme podstatným faktorom je aj cena. Pekné vysoké múry spolu s plnou bránou vám zabezpečia 100 percentné súkromie, avšak cenovo sa pohybujú vo vysokých číslach a ich výstavba je časovo náročnejšia.

Ďalšou možnosťou sú pletivové ploty a bránky, ktoré sú cenovo dostupnejšie a zároveň ich výstavba nie je náročná a zdĺhavá. Pletivo poskytuje bezpečnosť, vďaka svojej pevnosti a sile. No aj keď je priehľadné, stačí si dokúpiť tieniacu sieť, prípadne zasadiť k plotu živý plot a máte o problém menej. Pletivové oplotenia sa dajú kúpiť spolu s bránkou a vjazdovou bránou, takže spolu vytvárajú jeden celok, ktorý spolu ladí.

Reklamný článok