Auto nie je cudzí predmet

Please enter banners and links.

Nemáte radi vtipy o ženách, ktorým je auto cudzí pojem, nevedia ho natankovať, alebo majú problém z jeho ovládaním? Práve naopak, patríte medzi tie, ktoré si na aute všímajú podstatnejšie veci, ako je jeho farba, či roztomilosť umiestnenia svetiel?

 

Je dôležité mať na výber

Existuje bezpočet vtipov venujúcich sa problematike žien a áut, čo však môžeme potvrdiť je, že sa zas tak úplne na pravde nezakladajú. Len málokto má problém rozoznať autá inak, ako len podľa farby, či nevedieť, aký je rozdiel medzi automatickou a manuálnou prevodovkou. A tak nie je vôbec veľkým prekvapením, ak stránky s auto-moto inzerciou prezerajú rovnako vo veľkom množstve aj ženy a hľadajú si to svoje ideálne auto nie len, podľa farby, ale predovšetkým parametroch, sile a type motora, výšky spotreby či podľa počtu najazdených kilometrov.

 

Úspora a efektivita

Tie šporovlivejšie ženy sa dokonca obzerajú nie len po nízkej spotrebe, ale aj efektívnom a veľmi úspornom palive. Práve vtedy mnohokrát narazia na skratku LPG, ktorá znamená takmer o polovicu menej nákladov na tankovanie, ale aj výrazné zníženie podielu CO2 vypúšťaného do ovzdušia. Prestavať auto na LPG síce znamená počiatočnú investíciu, tá sa vám však veľmi rýchlo vráti. A čo je najpodstatnejšie, ide o bezpečnú a po celom Slovensku ľahko dostupnú pohonnú hmotu. K tomu takmer každé auto je možné prestavať na LPG pohon bez ohľadu na jeho veľkosť či využitie!

 

Aj auto treba obuť!

Nemenej dôležitým prvkom auta sú jeho pneumatiky. Práve od nich závisí správanie sa vozidla počas jazdy, ako aj dĺžka brzdnej dráhy. Práve pre jazdné vlastnosti platí zákon o výmene pneumatík na zimné a letné. Ako pri všetkom, aj pri pneumatikách je dôležité vybrať si tie najlepšie, s kvalitnej gumy a dobrým dezénom, aby udržali auto na vozovke aj za nepriaznivého počasia a zefektívnili jeho jazdné vlastnosti v prípade krajnej núdze, teda pri rýchlom akútnom zabrzdení. Ku kvalitným pneumatikám bezpochyby patria pneumatiky BARUM, ktoré svojim širokým sortimentom dokážu splniť každé požiadavky majiteľa hocijakého auta.

Reklamný článok

FOTO: freedigitalphotos.net