Aké trendy čakajú tieniacu techniku v roku 2018?

Please enter banners and links.

Interiéroví dizajnéri každoročne prichádzajú s trendmi na nasledujúci rok. Nevyhla sa tomu ani tieniaca technika. Čo môžeme očakávať v roku 2018 a ako zvoliť trendy tienidlá? Zisťovali sme za vás.

 

Čierno-biela kombinácia zažíva renesanciu

Čierno-biela kombinácia predstavuje mimoriadne elegantnú a obľúbenú interiérovú tému. Do popredia idú najmä rôzne vzory, motívy a kombinácie materiálov. Okná štýlovo dotvoríte bielymi rímskymi roletkami, čierno-bielymi vzorovanými závesmi alebo dvojfarebnými čierno-bielymi plissé látkami.

 

Horčicová s výraznou štruktúrou

Horčicová krásne osvieži váš interiér a dodá mu útulnosť. Mimoriadne šik sú aj rolety s výraznou hrubou štruktúrou. Vyberte si kútik v byte, ktorý si nadekorujete podľa vlastných predstáv. S horčicovými roletami sa dá krásne experimentovať a výsledok je takmer vždy geniálny. Tieniaca technika ponúka viacero možností v tejto štýlovej farbe, vrátane trendových žalúzií či látkových roliet.

 

Industriálna sivá

Nebojte sa sivej farby. Krásne doplní čierno-bielo ladený interiér spomenutý vyššie a zároveň pôsobí moderne a nevtieravo. Sivé rolety sa skvelo dopĺňajú aj s výraznými farebnými závesmi. Pri sivých roletách môžete doslova čarovať, možnosti kombinácií sú nekonečné.

 

Žalúzie a závesy? Oboje!

Neviete sa rozhodnúť medzi žalúziami a závesmi? Už nemusíte. Trendy je totiž kombinácia oboch. Príbytok skvele doplní svetlá, sivá a neutrálna farba žalúzii v kombinácii s výraznými vzorovanými záclonami, ale aj so závesmi v rovnakej farbe či s ombré efektom.

 

V prírodných motívoch

Interiérovým trendom kraľujú prírodné motívy. Zelená farba, izbové rastliny, masívny drevený nábytok budú v roku 2018 mimoriadne in. Interiérová tieniaca technika ponúka mnoho alternatív, ktoré vhodne doplnia prírodné vzory. Skvele sa hodia rolety alebo žalúzie v zemitých farbách, dvojfarebné kombinácie aj závesy v hnedej, zelenej, sivej a krémovej farbe.

V akom štýle sa bude niesť váš interiér v roku 2018? Chystáte sa oživiť váš príbytok aj štýlovou tieniacou technikou? Podeľte sa s nami v komentároch.

Reklamný článok