Zvodná aj v posteli

Please enter banners and links.

Každý deň trávite pred zrkadlom veľa času, aby ste odstránili všetky malé či veľké nedostatky. Kombinujete materiály, kabelky či topánky. V práci vyzeráte dokonale. Avšak keď sa otvoria dvere vášho domu, chytáte sa teplákov a rozťahaného trička. Kolegom v práci doprajete ten skvelý pohľad na vás a čo váš partner? Ten by si tiež zaslúžil trošku vašej pozornosti. Ba nielen trošku, ale o ešte niečo viac.

Dnešná rýchla doba príliš neprospieva žiadnym vzťahom. Veľa povinností, deti, domácnosť a niekde na konci zoznamu je partnerský život. Nie veľmi pekná vízia. Žiaľ, tak to dnes je. Skúste si ukradnúť trochu času pre seba. Ideálne, keď už deti zaspia. Vhodný čas prebudiť v sebe dračicu, ktorá sa vo vás skrýva. Nachystajte poháre, víno a partner pochopí, že futbal nebude pozerať.

Cítite sa príliš bezradne v obchodoch so spodnou bielizňou? Ani len netušíte, po ktorých kúskoch siahať? Ponúkame zopár rád. Na začiatku je dôležité, aby ste nevnímali nedostatky na svojej postave. Áno, budete musieť odhaliť o niečo viac zo svojej kože. Na to musíte byť pripravená.

Skúste najskôr nenápadne zistiť, čo sa páči vášmu mužovi. Čipka nikdy nič nepokazí. Ak si sebou nie ste úplne istá, vyberte si pekne vykrojené čipkované nohavičky s kvalitnou podprsenkou. Chcete zakryť vaše krivky? Prehoďte cez seba župan alebo kožušinu. Ak to chcete o niečo ostrejšie, pridajte podväzky a topánky na vysokom opätku. Pre vyznávačky absolútneho pohodlia sú tu partnerove košele ležérne zapnuté na jeden gombík. Alebo jemná saténová košieľka s krátkymi nohavicami.

Stále ste sa v tom nenašli? Ešte treba pridať? Tak potom jednoznačne korzet. Šnurovačka, podväzky, latex. Výraznejší make-up a partner bude ohromený. Ešte jeden tip na záver. K sexi bielizni sa hodia výrazné šperky. Veľké náušnice či náhrdelníky skvele podtrhnú celú atmosféru a štýl. A zrejme to bude jediné, čo na vás ostane.

FOTO: pexels.com