Zničenému iPhonu niekedy stačí len vymeniť displej

Please enter banners and links.

pokazený iPhone

Rozbitý, prasknutý či doškriabaný displej na iPhone – skúsenosť, ktorou si prešiel už takmer každý vlastník mobilného telefónu. A aj keď sa na prvý pohľad môže zdať, že na záchranu tu nie je žiadny priestor, opak je pravda. Poškodený či dokonca nefunkčný displej ešte nie je dôvodom na výmenu celého telefónu. Vo väčšine prípadov stačí len vymeniť originálny náhradný diel a nielenže odľahčíme svojej peňaženke, ale urobíme aj niečo pre našu planétu.

Displej na iPhone si dokážete vymeniť aj sami

Dnešné ceny iPhonov už nie sú také nedostupné ako kedysi. Aj keď sú medzi jednotlivými typmi rozdiely, a to nielen čo sa technológií týka, svoje si medzi nimi nájde každá generácia či užívateľ. Používaním si mnohí z nás vytvoria so svojím telefónom isté puto, a možno práve preto v prípade poruchy čoraz častejšie siahame radšej po náhradnom diele ako po novom kuse mobilu.

V repertoári náhradných dielov si nepopierateľne drží popredné priečky poškodený displej. Možno práve preto, že tvorí najväčšiu plochu na našich iPhonoch a zároveň je aj najcitlivejší na mechanické poškodenie. Vzhľadom na celkovú cenu telefónu je výmena displeja pomerne lacná záležitosť. Či si ho už skúsenejší užívateľ vymení sám, alebo zverí jeho výmenu odborníkom, v každom prípade dostane iPhone novú šancu. Na stránke Lcdpartner.com si z množstva originálnych displejov na iPhone 6 aj iPhone 7 vyberie aj ten najnáročnejší zákazník. Každý náhradný diel je tu pred odoslaním konečnému užívateľovi testovaný a veľmi dôkladne zabalený. Šanca, že daný diel nebude fungovať alebo jednoducho nesadne, je tu preto minimálna.

Naše iPhonyplnia svoj účel, ale nás zároveň aj reprezentujú

Naše pracovné činnosti sú denne úzko späté s telefonovaním  a náš iPhone okrem kontaktov sústreďuje aj rozpisy pracovných schôdzok či rôzne iné osobné aktivity. V závislosti od nášho postu či pracovného zaradenia si teda vyberáme aj svoje mobily. Ich úlohou je nielen držať krok s novými technológiami, koordinovať náš pracovný deň, ale nás aj reprezentovať. Priestor na poškodený či poškrabaný displej tu teda nie je. Aby sme sa v spoločnosti cítili sebavedome a svoje iPhony nemuseli schovávať pred očami iných, nemusíme pri každom škrabanci siahať po novom modeli. Stačí si len nájsť vhodný náhradný diel na iPhonea takáto nenáročná kozmetická úprava náš telefón udrží ešte dlho na výslní.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com