Značky vám nezaručia štýl

Please enter banners and links.

Dnešná móda už nie je vôbec o peniazoch ako kedysi. Na to, aby ste vyzerali štýlovo a chic nepotrebujete navštevovať najdrahšie obchody a siahať hlboko do peňaženky. Skôr sa zamerajte na basic kúsky, ktoré sú ľahko kombinovateľné a sú z kvalitnej látky. Veľmi pekné a originálne kúsky určite nájdete v second handoch.

Byť oblečená od hlavy po päty v jednej svetoznámej značke je dávno out. Na ulici tak budete pôsobiť veľmi komicky a všetci sa budú za vami otáčať. Ak ste predsa len maniačka na značky určitých návrhárov, tak oblečenie ešte ako tak zamaskujete. Alebo ich aspoň nedávajte všetky naraz. Obzvlášť však opatrne s doplnkami ako sú šály či kabelky. Takzvané „vuittonky“ či „korsky“ sú naozaj mimo trendu. Niektoré kópie sú tak dokonale vyrobené, že na prvý pohľad je ich naozaj ťažké rozoznať. Ale bystrému oku odborníka to určite neunikne. A zažiť trapas s „fake-om“ vám určite netreba.

Poobzerajte sa v obchodoch po kabelkách „no name“ značky. Nepotrebujete sa za každú cenu chváliť pečiatkou či sponou. Takéto kabelky sú podstatne lacnejšie. Takže si môžete dovoliť viac kúskov rôzneho druhu či farieb. Budete ich vedieť lepšie dokombinovať k outfitu a za každým budete vyzerať inak. V dnešnej dobe obchody ponúkajú širokú paletu doplnkov v príjemných materiáloch. Nepotrebujete byť do konca života verná jednej značke.

Ak sa s nimi neviete rozlúčiť, podarujete ich ďalej niekam na charitu. Nechajte si jednu – dve pre dobrý pocit a ostatných sa zbavte. Dajte ich ženám, ktoré nemajú na žiadnu kabelku či oblečenie a sú vďačné za všetko. Vy tak spravíte dobrý skutok, ktorý vás bude hriať na srdiečku a posuniete svoj štýl na vyšší level.

FOTO: pexels.com