Zmena obývačky – svietidlá

Please enter banners and links.

Milé dámy, už vás vaša obývačka nebaví? Jednoducho by to chcelo nejakú zmenu, ale nemáte peniaze na celkovú rekonštrukciu či výmenu celého zariadenia? Nebojte sa! Občas stačí malá zmena, ktorá urobí veľké divy.

Hoci si mnohé iste myslíte, že ak v obývačke vymeníte sedaciu súpravu, výraznú dominantu, tak sa celá obývačka zmení. Nie je to však tak. Hoci si iste každý túto zmenu všimne, vás to však po chvíli omrzí, pretože všetko ostatné bude vyzerať rovnako.

Poradíme vám niečo lepšie, vymeňte radšej doterajšie osvetlenie za úplne nové. Vďaka tomu sa môže zmeniť vzhľad celej izby, stačí len voliť správne svietidlá, ktoré môže ladiť s ostatným nábytkom alebo môžete naopak siahnuť po niečom extravagantnom, čo odtiahne pozornosť od staršieho nábytku.

Veľmi dobrú ponuku najrôznejších svietidiel nájdete v internetovom obchode www.svietidla-asaler.sk. Stačí si túto stránku poprezerať a iste dostanete množstvo nápadov ako jednoducho a efektívne zmeniť a vylepšiť svoju obývačku.

Istotne veľkú zmenu urobí aj to ak svoj starý, veľký visiaci luster vymeníte za niečo moderné a minimalistické alebo niečo štýlové so zaujímavým tvarom. Prípadne môžete siahnuť po zaujímavých bodových svietidlách, ktoré necháte zapustiť do stropu prípadne podhľadu. Ak zvolíte množstvo takýchto malých svetiel, vytvoríte si tak pocit hviezdnej nočnej oblohy.

Nezabudnite však ani na stojacie lampy, či už na čítanie alebo len tak kvôli atmosfére. Existuje totiž aj množstvo iných menších svietidiel, ktoré sú vyslovene ozdobné pretože dobre vyzerajú a nevydávajú veľa svetla. Tieto sú primárne určené na dotvorenie atmosféry pre relaxáciu a oddych.

Veríme, že nové svetlo vo vašej obývačke uspokojí vašu túžbu po zmene a neskôr, keď budete chcieť opäť niečo zmeniť, vás inšpiruje k správnemu výberu nového nábytku.

Reklamný článok