Zmena je život

Please enter banners and links.

Milé dámy, ak ste pri pohľade do zrkadla znechutené, pretože máte zničené vlasy, veľký zadok, nemoderné oblečenie či zničené nechty, nevzdávajte to! Práve naopak, začnite sa o seba viac starať a čoskoro uvidíte samu seba v lepšom svetle.

 

Na pozitívnu zmenu nie je nikdy neskoro. A tak, hoci ste už v zrelšom veku, môžete aj teraz začať so zdravou stravou a pravidelným pohybom. Takisto si môžete dopriať rôzne kúry u kaderníčky či kozmetičky a nákupy modernejšieho oblečenia. Uvidíte, že pri takejto zmene starostlivosti o svoju vizáž sa hneď budete cítiť mladšie a vitálnejšie.

 

Nepreháňajte to

Samozrejme aj takúto premenu treba urobiť postupne a s mierou. Zabudnite na drastické zákroky v podobe plastických operácií. Doprajte si len kvalitné kozmetické ošetrenie pleti a začnite pozvoľna cvičiť. Ideálne je začať chôdzou a postupne prejsť na beh. Avšak aj skvelý rotoped vám dobre poslúži. Vďaka nemu si budete môcť zacvičiť aj počas svojho obľúbeného seriálu.

Čo sa týka jedla, určite neprejdite na drastickú diétu, ktorá vylučuje z jedálnička nejaké druhy potravín kompletne. Stavte radšej na menšie porcie, ktoré budú obsahovať viac zeleniny a kvalitných proteínov. Pokiaľ sa budete stravovať s rozumom a budete sa pravidelne hýbať, budete si môcť dopriať sem tam aj sladkosť a neprejaví sa to okamžite na vašej váhe.

 

Šaty robia človeka

Pokiaľ máte v skrini oblečenie, ktoré je od dnešnej módy na míle vzdialené, tak sa pustite do preberania a všetko staré oblečenie vyhoďte. Vyberte sa na nákupy a doplňte si skriňu o univerzálne nadčasové kúsky, ktoré vám pristanú a dajú sa ľahko kombinovať. Pri oblečení to nepreháňajte s farbami, aby ste nevyzerali vulgárne. Stavte radšej na jednoduché oblečenie a pôsobivé šperky Oliver Weber, ktoré vám dodajú šmrnc.

Farby svojmu outfitu môžete pridať aj vďaka doplnkom – rôzne šatky, výrazné kabelky, či dokonca vďaka unikátnemu laku na nechty, ktorý vaše ruky rozžiari.

 

Milé dámy, prestaňte už nad sebou zalamovať rukami a pustite sa postupne do premeny. Zvládnete to aj sama, stačí mať len chuť a výdrž. Výsledok poteší nielen vás, ale aj vaše okolie, ktoré si takúto pozitívnu zmenu určite všimne.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com