Zľavy originálne a s vtipom

Please enter banners and links.

Zľavy, zľavy, zľavy. Kde sa len na internete pozrieme, tam sa to nimi hemží. A dôvod? Dôvod je jednoduchý, ľudia radi ušetria nejaké tie eurá. Veď sa ani nemôžeme čudovať v tejto ťažkej dobe sa šetriť oplatí.

Kde však nájdeme vsetky super zlavy na internete? Od mája už aj na novom zľavovom portáli www.jozko.sk, ktorý sa od ostatných líši hlavne vtipným nápadom. Pretože pri každej zľave vás na stránke sprevádza vtipná postavička Jožka. Vďaka nemu sa prezeranie zliav stane oveľa zábavnejšie.

Stránka vám ponúka viacero možností. Môžete si napríklad navoliť zlavy Kosice, zlavy Bratislava alebo nejaké iné mesto, či prípadne si môžete nechať ponuku zliav pre celé Slovensko. Potom už len stačí poprezerať si aktuálne ponuky a určite si každý vyberie.

Jožko vám ponúka aj možnosť zvoliť si kategóriu, ktorú si chcete prezrieť. Ide o kategórie cestovanie, wellness hotely, šport a zážitky, krása a relax a tovar. Ak teda chcete napríklad stráviť príjemný víkend mimo mesto, tak si zvoľte cestovanie a niečo isto nájdete.

Zľavový portál jozko.sk prináša svojim návštevníkom aj veľa užitočných informácií o iných zľavových portáloch. Ide napríklad o zlavy.sme.sk. Ide o zľavový integrátor, ktorý spája ponuky mnohých portálov so zľavami.

Ďalšími portálmi sú napríklad zlavy.sk či odpadnes.sk. Aj tu ide o stránky, ktoré agregujú všemožné zľavy a snažia sa tak dať všetky ponuky pod „jednu strechu“.

Jožko ako nový zľavový portál má momentálne neľahkú úlohu presadiť sa na slovenskom trhu. Ale Jožko sa bude snažiť, zapracuje na sebe a určite sa čoskoro vyrovná tým najlepším portálom so zľavami na Slovensku. A ktovie? Možno sa im nielen vyrovná, ale ich aj predbehne. Veď štýl a vtip na to má.

Reklamný článok