Zhoďte vianočné kilá na horách!

Please enter banners and links.

lyziarske-strediska-activtrip.skSviatky sú za nami a nalepené kilečká musia ísť pomaly dole. Na to sú zimné športy ideálne. Lyžiari vedia, že spúšťať sa po zasneženom svahu je adrenalín a radosť na nezaplatenie. Ak ste prepadli tomuto nádhernému športu, toto je vaša sezóna. Strávte ju na domácich svahoch.

 

Aktívna dovolenka v našich horách

Slovenské lyžiarske strediská sa každý rok poctivo pripravujú na vrcholnú sezónu. Novinky, modernizácia, vylepšený servis pre návštevníkov. Tieto správy sa vždy pred Vianocami objavujú v médiách. A sú pravdivé. Každoročné investície v našich najväčších strediskách dokazujú, že aj doma môžete zažiť špičkové lyžovanie. Uprostred nádhernej slovenskej prírody ste vždy doma a zároveň na dovolenke. Nezameriavajte sa pritom na jedno obľúbené stredisko. Každý rok sa lyžiarske strediská menia, preto by ste sa nemali pripraviť o možnosť nájsť to najlepšie pre vás. Čo vám v minulosti nevyhovovalo môže dnes vyzerať úplne inak. Jasná, Park Snow alebo také Plejsy tiež nejako začínali. Dajte šancu domácim svahom a určite vás očaria.

 

Vyskúšajte lyžovačku v Českej republike

Možno vás to prekvapí, ale aj u našich severozápadných susedov sa dá zažiť skvelá lyžovačka. Nemajú síce také vysoké hory ako my, ale služby v strediskách sú na veľmi dobrej úrovni a čarovná zima vás čaká aj tu. Luxusný Špindlerův Mlýn alebo Černá Hora sú známe aj na Slovensku, ale Česká republika ponúka v oblasti zimných športov oveľa viac. Ak sú vám ich strediská neznáme, ale chceli by ste ich vyskúšať, internet je neoceniteľný pomocník. Mnoho stránok sa venuje lyžiarskym strediskám, obzvlášť v tomto čase. Spoločnosť Activtrip má na svojom webe prehľad slovenských aj českých stredísk s možnosťami ubytovania. V prípade oboch republík sú ceny a kvalita rôzne, od najluxusnejších rezortov a hotelov, až po menšie lokálne svahy so základným vybavením a cenovo prístupným ubytovaním.

Nech už uprednostňujete lyžovanie, korčuľovanie, sánkovanie alebo proste prechádzku po bielej krajine, neváhajte s tým. Využite zimný čas a vyberte sa do hôr na nezabudnuteľnú aktívnu dovolenku.