Zháňate diely na váš iPhone? Vieme, kde nájdete všetko potrebné!

Please enter banners and links.

Stane sa, že vám „odíde“ súčiastka na telefóne, prípadne sa pokazí alebo rozbije displej na vašom smartfóne. Nič nezvyčajné. Je jasné, že ho chcete mať čo najskôr opravený a nájsť diel, ktorý by ste si bez problémov vymenili aj v pohodlí domova. Kým mnohí svoje telefóny pri poškodení rovno nahradia novými variantmi, vy si môžete svojho miláčika opraviť výmenou náhradného dielu. Vyjde vás to nepomerne lacnejšie, o tom niet pochýb. Náhradné diely na iPhone nie je problém zohnať, stačí vedieť, kde originálne súčiastky bez problémov objednáte. Na stránke lcdpartner.com nájdete množstvo komponentov presne na váš iPhone.

 

 

K dispozícii sú diely, ktoré sa kazia najčastejšie, aj mnohé iné

Ak vlastníte mobilný telefón značky Apple, veľmi dobre poznáte cenu, za akú by ste kúpili toto zariadenie nové. Preto je vždy lepšie pouvažovať nad tým, ako poškodený diel nahradiť.  V ponuke nášho internetového obchodu sú LCD displeje spolu s dotykovými plochami, batérie, kryty v rôznych prevedeniach,  reproduktory, tlačidlá hlasitosti, rovnako tak aj kamera alebo stredové tlačidlo. Jednoducho, diely s_a dajú nahradiť, stačí si zadovážiť, čo potrebujete, a u nás určite nájdete, čo hľadáte.

 

Dajte svojmu telefónu novú tvár

Oškrel sa vám kryt, no vy ste aj tak už dlhšie uvažovali, že by ste ho vymenili za iný? Taký, čo by sa viac hodil k vášmu životnému štýlu, mysleniu i vkusu? Pokojne si vyberte nový, u nás nájdete mnoho dielov, ktoré vám zároveň poslúžia aj ako doplnky. Tými môžete dať najavo vašu momentálnu náladu aj životný štýl, ktorému momentálne holdujete. Zlatý, strieborný, červený, čierny alebo iný? Nech sa páči, vy ste pánom svojho virtuálneho sveta, preto rozhodnite, ktorá farba bude zdobiť váš telefón z dielne Apple. Prispôsobte smartfón svojej nálade a uvidíte, ako budete milovať svoj život „online“.

Reklamný článok