Že rozchod bolí? Zvládnite ním prejsť s prehľadom

Please enter banners and links.

ID-100112495Ťažké životné chvíle nás môžu postretnúť kedykoľvek aj vtedy, keď to najmenej čakáme. Obzvlášť čo sa týka rozchodu s človekom, s ktorým sme boli tak dlhé obdobie. Nech už ste v postave opustenej alebo tej, čo opustila, bolí to stále a intenzita bolesti sa často ťažko dá ovplyvniť.

Najhoršie čo môžete po rozchode spraviť, je zamknúť sa do vlastného pokoja a rozmýšľať. Pri takomto spôsobe trúchlenia totiž môžete prísť k ďalším negatívnym myšlienkam, ktoré by vás ešte viac zarmútili. Ak nie ste pripravená sa hneď nútiť začať novú etapu života prostredníctvom dámskej jazdy s drinkom v ruke, skúste si spraviť vlastný program.

 

Nalaďte sa na správnu vlnu

ID-10033541

Pustite si vašu obľúbenú komédiu alebo film s tým neskutočne sexy hercom v hlavnej role. Na romantické a melancholicky naladené filmy radšej zabudnite. Pustite si váš obľúbený film alebo hudbu ktorá vás pozitívne nakopne alebo skočte do obchodu a kúpte si niečo, čo sa vám páči alebo na to máte chuť.

Každá životná etapa sa raz skončí a začne sa ďalšia. Aj keď máte pocit, že sa vám vôbec nedarí a že ďalej už nemá význam pokračovať, spamätajte sa. Bez dažďa neexistuje žiadna dúha a tak je to aj prípade rozchodu. Každé trápenie nám v budúcnosti prinesie niečo dvojnásobne dobré pretože karma existuje. Buďte pripravená na nové výzvy a hlavne na novú lásku.

 

Využite slobodu a prijmite výzvy

Okrem toho, že so sebou rozchod prináša kopec trápenia a smútku, prináša nám aj niečo výnimočné. Prináša nám možnosť nového výberu a ešte väčšiu slobodu. Využite túto príležitosť pre seba a zdokonaľujte sa vo všetkom , čo vás baví a doteraz ste na to nemali čas.

Neuzatvárajte sa do seba , ale dajte šancu novej láske. Spoznávajte nových ľudí, vyskúšajte si nové zážitky a výzvy a hlavne si povedzte, že ten pravý existuje a ak bol vo vašom predchádzajúcom vzťahu najmenší náznak na rozchod , tak to pravý vzťah rozhodne nebol.

Napísala: Lucia

FOTO: freedigitalphotos.net