Zariaďujete si kanceláriu? Skúste tvarový žiarič, ktorý zoslabí účinky elektromagnetického smogu

Please enter banners and links.

šungitová pyramída

Konkrétne sa budeme baviť o šungitovej pyramíde. Je to nielen krásny a zaujímavý doplnok, ale určite sa postará aj o veľa zvedavých otázok každého, komu na ňu padne zrak. Malá čierna pyramída priláka pohľady, no odláka nebezpečné žiarenie v miestnosti.

Nielen do kancelárie

Šungitová pyramída je vhodná do akéhokoľvek priestoru. Ideálna je kancelária, ale svoje pole pôsobenia si nájde napríklad aj vo vašej obývačke alebo v študentských izbách. Pýtate sa – čo to je?

Minerál, ktorý sa na našu planétu dostal pred dvoma miliardami rokov, je pozostatok z obrovského meteoritu, ktorý zasiahol našu Zem. Po jeho dôkladnom preskúmaní vedci potvrdili, že má neobyčajné chemické a fyzikálne vlastnosti. Nájdete ho iba na jedinom mieste na svete. Obec Šungit v Rusku má skutočný dôvod a právo pýšiť sa takouto vzácnosťou.

Všetci vieme, že elektromagnetický smog má negatívny dopad na naše zdravie. Prejavuje sa síce nebadane, ale spôsobuje značné ťažkosti. Bolesti hlavy, migrény, zápaly, nervozita, stres, podráždenie – sú hlavnými prejavmi, že nebezpečné žiarenie chytilo do svojich „pazúrov“ aj vás.

Akákoľvek elektronika u vás doma aj vo vašom okolí na vás vplýva bez toho, aby ste si to uvedomovali.

Čo je tvarový žiarič?

Iste ste už počuli o pyramídach, akú nesmiernu energiu v sebe nesú a aký obrovský význam sa im prikladal. Už v minulosti ľudia vedeli pracovať s energiou, ktorá dokázala energie kumulovať, násobiť a kondenzovať. Pyramídy totiž harmonizujú prostredie a majú ochranný charakter. Môže za to aj ich špeciálny tvar.

Šungitová pyramída pomáha liečiť

Ak máte fyzické alebo psychické problémy, obráťte sa s dôverou na tento minerál. Veľmi zjednodušene povedavé – šungit zmierňuje negatívne a zosilňuje pozitívne. Napomáha pri bolestiach, najmä však čistí prostredie, ktoré spôsobujú naše elektrospotrebiče, vrátane telefónov. To, čo sa dá povedať o vonkajšom prostredí, dá sa povedať aj o ľuďoch. Šungitová pyramída zosilňuje to kladné v nás, harmonizuje myseľ, ducha a celé bioenergetické pole človeka.

FOTO: google.com