Zaobstarajte si krištáľ

Please enter banners and links.

Nie je žiadnym tajomstvom, že krištáľ pomáha svojmu majiteľovi a má liečebné účinky. Môže zmierniť bolesti, odstraňovať svalové kŕče a dokonca aj ozdravovať niektoré orgány v našom tele.

Možno by ste to na malý kamienok nikdy nepovedali, ale dokáže nás nabiť pozitívnou energiou a ochrániť pred elektromagnetickým žiarením. Ekologický technici údajne zistili, že vibrácie krištáľových kameňov môžu výrazne znížiť silu elektromagnetického poľa mobilných telefónov a televíznych prijímačov.

Efektívne využitie vo vašom príbytku

Obklopte sa nimi všade tam, kde vám môžu byť nápomocné a užitočné. Krištáľ umiestnite napríklad k televízoru alebo k počítaču vo vašej pracovni – tým zneškodníte záporné zemské žiarenie a ochránite sa pred radiáciou. Pomôže vám aj pri nespavosti alebo počas dní kedy vás trápia zlé sny. Nechajte ho na nočnom stolíku a on sa už postará o pokojný, ničím nerušený spánok.

Svoje miesto mu nájdite aj na písacom stole. Ak sa budete chcieť sústrediť, koncentrovať na pracovné záležitosti alebo len tak premýšľať, krištáľ odfiltruje všetky rušivé vplyvy. Budete sa tak lepšie sústrediť a uvoľní vám pamäť.

Jeden kúsok si môžete odniesť aj do auta. Tam by sa hodí horský krištáľ ktorý šetrí energiu. Keď ho pripevníte k palivovému systému dokáže znížiť spotrebu pohonných látok.

Vyberte si liečivý krištáľ podľa seba

Tangerský krištáľ lieči následky šoku a traumy ktoré ste kedysi prežili, najmú na duševnej úrovni. Pestrý harlekýnsky krištáľ posilní cievy a pamäť, odstraňuje nestabilnosť organizmu, napomáha rovnováhe a pomáha prekonávať nedostatočnú činnosť štítnej žľazy. Dokáže aktivovať vôľu uzdraviť sa. Lítiový krištáľ je hotovým prírodným antidepresívom. Okrem toho, že odhaľuje okolnosti vyvolávajúce depresiu, dokáže čistiť vodu a pomáha liečiteľom.

Zelený krištáľ mení negatívne energie, povzbudí vašu kreatívnosť a udrží v rovnováhe žľazy s vnútornou sekréciou. Čierny krištáľ si vezmite na pomoc vtedy, ak máte rokovanie alebo na vás čaká nepríjemne stretnutie. Pomáha totiž v kontakte s ľuďmi a potláča pocit strachu. Upokojí vašu myseľ, uvoľní prúdenie krvi a posilní imunitný systém. Krištáľ so zlatou farbou umocní silu liečenia a traduje sa, že umožňuje duchovnú komunikáciu medzi dvoma svetmi aj na veľké vzdialenosti.

Horský krištáľ by mal dostať prezývku univerzálneho liečivého kameňa. Používa sa pri riešení mnohých problémov, podporí činnosť vášho imunitného systému a uvedie vaše telo do rovnováhy. Výborne hojí popáleniny.

Napísala: Zuzana Šusterová

Foto: internet