Zabezpečte vašim deťom pravidelný prísun rozprávok

Please enter banners and links.

Families Sitting In Living Room With Remote Control SmilingVšetky deti určite milujú rozprávky. Tie im poskytujú príjemnú zábavu, atraktívne vyplnenie času a často aj zaujímavé poučenie, ktoré pomôže pochopiť mnohé záležitosti zo sveta dospelákov. Rozprávky sú obľúbené aj pre rodičov, keďže dokážu naplno strhnúť pozornosť dieťaťa. Maminy sa tak môžu zatiaľ venovať vareniu, iným domácim prácam alebo si dopriať chvíľku oddychu len pre seba.

 

Žiaľ, bežné slovenské či české televízie nemyslia na toho najmenšieho diváka a svoje rozprávkové okno mu ponúkajú len počas skorého ranného víkendového vysielania. Rozprávky však mnohé deti považujú už za každodenné spestrenie ich programu, a preto je aj v záujme rodičov zabezpečiť ich stály prísun. Výbornou možnosťou, ako na to, je satelitná televízia Nová DIGI, ktorá už v štandardnom balíku ponúka 3 obľúbené detské televízie a v balíku MAXI až 5 ďalších detských kanálov.

 

Minimax, Nickelodeon a Disney Channel v balíku Štandard Novej DIGI

Child In Front Of Tv

Azda najobľúbenejšou detskou televíziou zo štandardného balíka kanálov Novej DIGI je Minimax. Ten ponúka celodenné vysielanie plné atraktívnych rozprávok pre tie najmenšie deti, až po tie navštevujúce prvý stupeň základnej školy. Medzi denne vysielanými rozprávkami nechýba populárny Požiarnik Sam a Poštár Pat, animované rozprávky na motívoch diel bratov Grimmovcov, moderné rozprávky Môj malý Ponny, Kúzelné víly Zubničky či Mia a Ja a mnoho iných. Rovnakú vekovú kategóriu osloví aj televízia Nickelodeon.

 

Pre deti, ale aj tínedžerov, je určený ďalší televízny kanál, mimoriadne obľúbený Disney Channel. Ten prináša nielen bohatú nádielku rozprávok z tvorby Disney, ale aj tínedžerské televízne seriály či zaujímavé programy riešiace problémy dospievajúcich.

 

Program už pre niekoľkomesačné deti

Rozprávku sa nemusíte báť zapnúť ani drobcom, ktorí vám na tomto svete robia radosť len niekoľko mesiacov. Práve pre ne vysiela rozprávky televízna stanica DUCK TV orientovaná na deti do troch rokov. Grafika jednotlivých obrazov je vyhotovovaná s ohľadom na vnímanie tých najmenších, preto sú všetky pohyby pomalšie a príbehy jednoduché tak, aby ich dokázali pochopiť. Vďaka balíku Maxi môžete detské kanály z balíka Štandard obohatiť práve o DUCK TV spoločne s ďalšími detskými stanicami Disney Junior, JimJam, nickjr. a Megamax.