Vzťah s cudzincom

Please enter banners and links.

ID-10045661Pobláznil vás cudzinec až natoľko, že rozmýšľate nad vzťahom? Nachvíľku zabudnite na všetky negatívne ohlasy a neriešte kázne od svojej rodiny. Zamerajte sa na pozitíva, ktoré takýto vzťah prináša.

 

Pohladenie sebavedomia

            Ťažko definovať prečo ale cudzinec hladká naše ego. Každá žena, ktorá takýto vzťah prežila, súhlasne prikyvuje. Naše sebavedomie sa cíti poctené a pritom je úplne jedno, či pochádza z exotickej krajiny, alebo je jeho domovina kdesi na severe. Cudzinci sú sexy, sú skvelí a rozhodne sa s nimi nikdy nenudíme.

 

Prínos do života

ID-100294988

Vzťah s cudzincom je obrovským prínosom. Vďaka nemu sa naučíte väčšej samostatnosti, spoznáte nových priateľov a nadviažete viaceré kontakty za hranicami. Rozdielnosť kultúr prinesie viaceré zábavné momenty a intenzívnejšie zážitky. Cudzinec, ako sme už spomenuli vyššie, skrátka nie je nudný. Vždy máte čo objavovať, stále prichádzajú nové oblasti ktoré ste spolu ešte nepreskúmali. Zabavíte sa vo svojom živote lepšie!

 

Reč a kultúra

            S cudzincom si cibríte aspoň jeden cudzí jazyk do takej miery, že ho budete vedieť ako vlastný. Je to obrovský prínos nielen na trhu práce, ale celkovo v živote. Spolu s jazykom prídete do styku s cudzou kultúrou, čo vás posunie o obrovský krok vpred. Napríklad také Vianoce odrazu nebudú fádne a o tom istom, ale poskladáte si ich z dvoch kultúr – obľúbené zvyky si necháte, nemej obľúbené nahradíte zahraničnými. Takéto skúsenosti sú nenahraditeľné a pomáhajú zmeniť zaužívaný stereotyp.

 

Ľahší rozchod

            Pýtate sa aké to bude, keby ste sa predsa len rozišli? Lepšie! Vy neodcestujete, on nepricestuje. A je to vybavené. Bude od vás ďaleko, a tak nehrozia žiadne náhodné stretnutia. Pocit, že vám zostali (možno) len sociálne siete je omnoho lepší a znesiteľnejší, pretože ho s najväčšou pravdepodobnosťou už nikdy viac nestretnete. Ľahšie začnete nový život.

 Napísala: Zuzana Šusterová

FOTO: freedigitalphotos.net