Vyzbrojení doplnkami do každého počasia

Please enter banners and links.

Blato, voda a nánosy snehu jednoducho patria k tej nepríjemnejšej stránke zimného počasia. O to viac, ak skončia na podlahe či v kufri nášho auta. Počasie dokážeme ovplyvniť len ťažko, no ovplyvniť čistotu v aute vieme jednoducho.

Aké rohože si do auta vybrať

Kaluže vody pod nohami či prebytočná vlhkosť v aute nie sú naozaj ničím príjemným, no ani ničím neobvyklým. Najmä v chladnom zimnom počasí nám môžu dosť znepríjemňovať cestovanie a pohodu v aute. Samozrejme, od toho, aby sme ochránili pred vlhkosťou podlahu auta, sú tu rohože. Lenže ktoré sú tie najlepšie? Na túto otázku iste neexistuje jasná odpoveď, pretože ich výber často podlieha okrem funkčného hľadiska aj tomu estetickému. Je ťažké predstaviť si luxusný model auta s klasickými gumovými rohožami na podlahe. Tým nechceme povedať, že gumové rohože sú neestetické alebo nekvalitné. Práve naopak!

Súčasná ponuka disponuje kúskami, ktorým nechýba ani kvalita, ani elegancia. Gumové rohože veľmi efektívne ochránia podlahu auta od vlhkosti a ich čistenie je jednoduché a rýchle. Textilné rohože sú elegantnejším riešením a skvelo dopĺňajú interiér tak drahších áut, ako aj áut, ktoré vyrážajú na cesty len sviatočne. Štandardné alebo šité na mieru podľa požiadaviek klienta pôsobia veľmi vkusne, a rovnako dobre si poradia aj s vodou a vlhkosťou. Problém nenastáva ani pri ich čistení a vzhľadom na štruktúru materiálov aj veľmi rýchlo schnú. Takže je len na majiteľovi, pre ktorý typ rohoží sa rozhodne a ktorý typ materiálu uprednostní.

Vaňa v kufri musí byť

Podlaha v aute dostáva v daždivom počasí poriadne zabrať, no ani úložný priestor nie je od znečistenia oslobodený. Nezáleží ani na počasí, ani na ročnom období a často ani na type vozidla. Či už ide o rodinné auto, či auto na podnikateľské účely, v jeho kufri končí všetko možné. Vaňa do kufra sa tak stáva nie doplnkovou výbavou, ale skôr nutnosťou. Okrem toho, že priestor dokonale ochráni pred akýmkoľvek druhom znečistenia, veľmi jednoducho sa tiež čistí. Takže aj častým používaním a nie príliš šetrným zaobchádzaním nám poskytuje vždy perfektný priestor na ukladanie batožiny, nákupných tašiek či čohokoľvek, čo nemá miesto v interiéri auta. A to všetko vďaka vani do kufra, ktorá svojím vyhotovením a tvarom dokonale kopíruje batožinový priestor daného modelu. Auto je pre mnohých viac než len dopravný prostriedok. Je súčasťou rodinného a často aj pracovného života, preto si zaslúži trochu starostlivosti a pozornosti. Rohože či vane do kufra sú to najmenej, čo mu môžeme poskytnúť a čím ho ochrániť.