Vytvorte si útulný domov pomocou textilu

Please enter banners and links.

Keď sa povie „domov“, každý si predstaví tú časť svojho príbytku, ktorú má najradšej. Ako je to s vami? Čo si predstavíte ako prvé pri myšlienke na svoj domov? Pohodlný gauč v obývačke či výhľad z terasy? Možno si niekto vybaví nádhernú vôňu, ktorú cítiť za stolom v jedálni, keď sú všetci spolu. Domov je skrátka atmosféra vrytá do pamäti.

 

 

Spríjemnite si večer pri televízii

Máte pocit, že vašej obývačke niečo chýba? Krásny gauč a moderný nábytok sú samozrejmosť, no stále rozmýšľate o tom, čo by sa dalo ešte vylepšiť. Vcelku jednoduché. Atmosféru sladkého domova vytvoria deky a prikrývky príjemné na dotyk, ktoré lahodia vašim očiam. Cez deň spĺňajú funkciu dekorácie a po zotmení príjemne zahrejú. Ideálny relax pre každého pracujúceho člena domácnosti a pre tých najmenších skvelá možnosť, ako vytvoriť tie najlepšie „bunkre“. Pestrofarebné či jednofarebné, vzorované či krása ukrytá v jednoduchosti? Možností, ako zdvojnásobiť svoju pohodu, je plno. Dnes už dokonca kúpite aj kožušinové prikrývky, ktoré vyzerajú ako z pravej kože. Veľmi luxusným a útulným dojmom pôsobia deky s vysokým vlasom. Keď ich vidíte, v momente zatúžite zahaliť do nich svoje telo. Od gauča ešte neodídeme, pretože by bol hriech nespomenúť ozdobné vankúše. Nebojte sa kombinovať malé s veľkými, rôzne vzory či farby. Čím viac ich bude, tým okúzľujúcejšie to spolu bude vyzerať. Vankúše neslúžia iba na ležanie. Sú skvelým doplnkom izby a napovedia o vás veľa. Ukážte svetu, akí naozaj ste. Občas však nezabudnite na poriadnu vankúšovú vojnu.

 

Všade vôkol nás

Svoj vkus viete ukázať v čomkoľvek. Stále modernejšie koberce presvedčili domácnosti, že sú opäť „in“, a tak dostali druhú šancu. Nie sú to len „hltače prachu“, ale aj akási bodka, ktorá uzatvára celý dojem. Vytvoria teplo domova a pri správnom výbere dokážu oživiť každý kút. Platí to aj pre záclony a závesy. Sú tou hranicou medzi vaším bezpečím a vonkajším svetom. Už pohľad z ulice o vás prezradí, v akom štýle je zariadená vaša domácnosť. Patrí sem aj množstvo iných vecí – posteľné obliečky, uteráky, kuchynské utierky, ale aj prikrývky na postele. Jedinečne sa budete cítiť iba vtedy, ak z týchto vecí budete mať radosť. Aj obyčajné varenie či wellness v kúpeľni tak môže byť veľký zážitok pre vás a vaše návštevy.

FOTO: pexels.com