Vytvorte si doma pozitívnu klímu

Please enter banners and links.

 

Blíži sa čas dovoleniek, ale mnohým sa spája s obdobím, keď sa zvliekame z viacerých vrstiev oblečenia a uprednostňujeme sa zdržiavať v klimatizovaných priestoroch alebo na kúpaliskách. Následkami globálneho otepľovania sa stretávame stále s vyššími letnými teplotami, ktoré sa často začínajú už v máji alebo v prvých júnových dňoch. Je dobré sa na horúčavy pripraviť.

 

Domov s klimatizáciami stále pribúda

Isto ste si donedávna mysleli, že letné horúčavy sa dajú zniesť. Väčšinu času trávime v práci a večer je už doma príjemne. Čo však budete robiť vo vašom dome počas dovolenky alebo víkendov? Miesto toho, aby ste si oddýchli a načerpali nové sily, budete otrávene fučať pred ventilátorom, ktorý vám akurát tak nafúka do očí a spôsobí hluk alebo prievan. A pritom je vlastniť klimatizáciu také moderné! Len sa pozrite na okolité obydlia, vaši susedia už odhalili čaro, ktoré prináša nielen kúrenie klimatizáciou, ale aj ochladzovanie prostredníctvom nej v letných horúčavách.

Montáž klimatizácie do vášho domu prináša množstvo výhod. Okrem toho, že šetríte energiu, si v domovoch vytvárate komfortné prostredie počas celého roka, a to nastavením optimálnej teploty. Klimatizačnú jednotku sa nemusíte báť umiestniť dokonca ani do vašej spálne – pracuje tak ticho, že si jej činnosť takmer nevšimnete a fantasticky si pri nej oddýchnete. Vďaka pohotovostnému režimu klíma šetrí energiu, a to bez toho, aby ste to museli kontrolovať alebo akokoľvek do jej činnosti zasahovať. Klimatizačná jednotka presne vie, kedy treba zakúriť a kedy je potrebné vzduch ochladiť. Vďaka obsiahnutému filtru vám klíma zabezpečí v priestore čistý vzduch a odstráni až 97 % alergénov. Moderné technológie nám dnes umožňujú regulovať izbovú teplotu pomocou Wi-Fi z vášho tabletu alebo smartfónu.

 

Montážou klimatizácie iba získate

Vďaka prepracovanému dizajnu súčasných klimatizácií sa dnes nemusíte obávať, že vašej návšteve doslova udrú do oka. Štýlové čelné panely sa hodia do každého typu obydlia. Teplota a vzduch sa rovnomerne distribuujú po celej miestnosti. Samozrejmosťou je aj 24-hodinový časovač, ktorým si viete nastaviť, v akých intervaloch chcete miestnosť vykurovať alebo ochladzovať. Kúrenie klimatizáciou je veľmi obľúbené, ak si potrebujete rýchlo vytvoriť príjemné prostredie.

 

Montáž klimatizácie zahŕňa obhliadku vášho domu, na základe čoho sa následne vytvorí kompletná schéma systému. Návrh klimatizácie a kúrenia sa vypracúva ešte pred kúpou zariadenia, čo umožní vytvorenie cenovej kalkulácie. Nechajte si klimatizáciu namontovať iba od vyškolených odborníkov! Správnou montážou si zabezpečíte efektívne fungovanie vášho zariadenia. Informujte sa, či vám firma ponúka záručný a pozáručný servis, ktorý by dnes už mal byť samozrejmosťou. O klimatizačné jednotky sa treba starať počas celej ich životnosti.

 

Klíma Daikin s dlhoročnými skúsenosťami

Ak sa rozhodnete využiť služby klimatizácie, obráťte sa na značku s dlhoročnými skúsenosťami. Klimatizácie značky Daikin vaše priestory vykurujú a ochladzujú už vyše 90 rokov. Neustále pracujú na svojom zlepšení a vy si tak môžete užívať komfortné prostredie s príjemnou teplotou vo vašom príbytku. Predajca, ktorý vám ponúka výrobky značky Daikin, je dôkladne oboznámený s produktmi a technológiami Daikin a zabezpečuje aj servis zariadení.