Vyspite sa doružova vo vašej novej spálni

Please enter banners and links.

Zariaďujete vašu spálňu a hľadáte inšpiráciu či hneď jej vybavenie, ktoré by ste okamžite kúpili? Chcete vedieť, ako usporiadať nábytok v miestnosti, v ktorej budete spolu s vašou polovičkou prežívať tie najkrajšie chvíle? Získajte niekoľko nápadov a riešení, ktoré môžete použiť aj vo vašej novej spálni.

 

Posteľ je najdôležitejšia vec v spálni

Základom a hlavnou dominantou každej spálne je posteľ. Tá musí byť dostatočne veľká a kvalitná, aby poskytovala plnohodnotný spánok. Ak by ste sa na vašej posteli nedokázali dobre vyspať, bola by vám úplne na nič. Práve preto pri jej výbere dbajte na jej kvalitu, priestor, ktorý vám ponúkne a tiež na typ matraca. Od neho závisí naozaj veľa. Nekupujete labilné matrace, ktoré po pár mesiacoch totálne zmenia svoj tvar a stanú sa nepohodlnými. Manželské postele, ktoré sú skonštruované z odolných materiálov dokonca nemusia byť ani drahé. Bohatý výber kvalitných postelí s atraktívnym dizajnom, ktorý zapadne do celkového štýlu zariadenia domácnosti, nájdete aj v obchode katalognabytku.sk.

 

Nebojte sa postelí bez nožičiek

Niektorí z nás si stále myslia, že postele, ktoré nie sú na nožičkách, predstavujú obrovské riziko množenia plesní či rozličných mikroorganizmov. Dnes to však už neplatí. Aj tieto postele sú konštruované tak, aby sa priestor medzi matracom a zemou neustále odvetrával a nezatuchol. Navyše, pod takýmito posteľami sa neusádza prach. Preto sa nebojte kúpiť aj posteľ bez nožičiek, ak vás upútala svojim dizajnom.

 

Spálňové zostavy vám dodajú inšpiráciu

Nábytok a posteľ v spálni je niekedy ťažké zosúladiť. Určite nechcete, aby hneď po vkročení do spálne upútal nie vkus, s ktorým ste túto miestnosť zariadili, ale nesúlad v odtieňoch či v prevedení postele a ostatného zariadenia. Práve preto si v obchode katalognabytku.sk môžete vybrať z kompletných zostáv do spálne, ktoré vám poskytnú všetky kusy nábytku z rovnakej kolekcie a zároveň aj dávku inšpirácie, ako usporiadať jednotlivý nábytok a dodať priestoru zaujímavé doplnky.

 Reklamný článok