Vyskúšajte tekuté tvrdené sklo, ktoré spoľahlivo ochráni váš telefón

Please enter banners and links.

Azda prvá vec, ktorú by sme mali všetci učiniť pri kúpe nového telefónu, je zakúpenie si spoľahlivej „ochrany“. Nielen kvôli vylepšeniu imidžu, ale aj kvôli dlhšej životnosti nášho telefónu. Je síce pravda, že dnes sa už mobily striedajú rýchlo a kým sa nám jeden „zohreje“ v rukách, už príde na trh ďalšia skvelá novinka – ako napríklad nový Iphone …

 

Tekuté tvrdené sklo, bez bublín na 100 %

Skutočný štýl spočíva v spôsobe, akým si dokážeme uľahčovať náš život. Pokiaľ máme túto možnosť, určite treba vyskúšať všetky dostupné spôsoby. Jedným z nich je práve tekuté tvrdené sklo. Iste ste už niekde o ňom počuli. Slovo „tekuté“ napovedá, že to nebude len také obyčajné sklo. Jeho výnimočnosť tkvie v tom, že sa jednoducho „vyleje“ na displej vášho telefónu bez toho, aby ste okolo toho mali zbytočné stresy, či obavy zo vzduchových bublín a iných problémov z nalepovania rôznych fólií.

Aplikáciu tekutého tvrdeného skla zvládne naozaj každý. Sklo je antibakteriálne a vhodné na akýkoľvek telefón vo vašej domácnosti. Áno, aj na tablet. Okrem dobrého pocitu tak získate naozaj spoľahlivú ochranu pre váš mobil aj tablet. Vždy je dobré mať akúsi záruku pred poškodením, pádom i škrabancami. Pri častom používaní týchto zariadení je to viac ako nutné. Prirodzene sa opotrebúvajú a všetci vieme, že nás sprevádzajú takmer všade, nevynechajúc kúpeľňu či povedzme si na rovinu – aj toaletu… . Tekuté tvrdené sklo odpudzuje vodu, čo sa nám v tomto prípade bude perfektne hodiť.

Okrem iného vás iste poteší fakt, že táto moderná ochrana displeja sa stará aj o správnu kvalitu vašich fotografií, pretože vylepšuje ostrosť a rozlíšenie. Toto všetko sú tie najlepšie dôvody, prečo by ste si mali pre svoj telefón vybrať práve túto novinku.

 

Oblečte svoj IPhone 7 do štýlového krytu

Tak, ako si každý deň do práce obúvate svoje obľúbené topánky a navliekate plášť, aby vám nebolo chladno, tak by ste sa mali postarať aj o váš nový iPhone 7. Nie je to len obyčajný telefón. Keďže je výnimočný, treba sa oň aj náležite postarať. Náležite znamená – dať mu len to najlepšie z ponuky krytov na telefón pre iPhone 7. Netreba „trocháriť“, pretože ponuka je naozaj pestrá a zaujímavá. Vyberie si celá rodina. Silikónové, hliníkové alebo tie plastové – všetky sú veľmi originálne a vytvorené potrebám všetkým vekovým kategóriám a k uspokojeniu vkusu každého jednotlivca. Rôzne vzory a mix farieb už nie sú ničím neobvyklé. Neváhajte preto ani chvíľu a spravte si radosť s novým krytom na iPhone7, ktorý ochráni váš telefón, nech ste kdekoľvek.

Reklamný článok

FOTO: pexels.com