Vyskúšajte jesenný detox

Please enter banners and links.

Slová detoxikáciu organizmu nám v mysli často evokujú  jar – jarné upratovanie a jarný detox. Tak ako sa príroda pripravuje na prichádzajúcu zimu,  aj naše telo by sa malo harmonicky zosúladiť so zmenami ročných období a zbaviť toxických látok a splodín metabolizmu. Jesenný detox nám pomôže odolávať virózam a prechladnutiu, posilňuje imunitný systém a orgány pripravuje na chladné ročné obdobie pred nami. Jesenná detoxikácia je špecifická svojim zameraním na respiračný systém a tráviace ústrojenstvo.

Mali by sme limitovať náš príjem cukrov, múky, mliečnych výrobkov a alkoholu. Aj používanie typických korení tohto obdobia roka ako škorica, muškátový orech alebo klinčeky pri príprave jedál má pozitívny vplyv na tieto orgánové systémy. Dlhé letné večery, dovolenky, vychutnávanie si dobrôt a kalorických jedál sa odzrkadľuje na našej váhe a práve teraz je správne obdobie na odľahčenie a prečistenie organizmu, aby ste sychravé a studené jesenné a zimné mesiace prežili v zdraví, plní energie s metabolizmom.

Nespoliehajte sa na novoročné predsavzatia, urobte zmenu hneď teraz. Upravte svoj zdravotný stav, zbavte sa nadbytočných kilogramov, zlepšite kvalitu vašej pleti a cíťte sa jednoducho lepšie. 14 – denný detoxikačný program je štartovacou čiarou postupnej zmeny vášho životného štýlu.

Jesenná 14 denná detoxikačná The Cambridge jesenná detoxikácia obsahuje:

  • vstupnú konzultáciu s vyškoleným poradcom v ktoromkoľvek poradenskom centre na Slovensku
  • založenie karty klienta
  • oboznámenie s presným priebehom detoxikácie
  • odporúčania na stravovanie sa po ukončení detoxikácie

Produkty The Cambridge Weight Plan sú schválené Ministerstvom zdravotníctva Slovenskej republiky a ako jediné majú povolenie na užívanie ako úplnej náhrady stravy. Produkty a potraviny The Cambridge Weight Plan sú určené na nízkoenergetickú (nízkosacharidovú) diétu, zvláštnu výživu a znižovanie telesnej hmotnosti.

Reklamný článok