Vyliečte sa pomocou farieb

Please enter banners and links.

Už dávno je známe, akú významnú úlohu zohrávajú farby v našich životoch. Zisťujeme to aj sami na sebe. Približne vieme, že na upokojenie nám stačí pohľad na odtiene modrej, zelenej a bielej a keď chceme byť aktívnejší, žltá a oranžová sú tou najlepšou voľbou. Červená nás perfektne povzbudí, ale pozor – dokáže z nás „vytlačiť“ aj agresiu.

 

Rôzne farby vyliečia rôzne ochorenia

Ak vás napríklad trápia problémy s krvou a so všetkým, čo s tým súvisí, vrátane ďalších telesných tekutín, akými sú aj moč a pod, obráťte sa s dôverou na červenú farbu. Rôzne doplnky v domácnosti, dokonca aj konzumáciou červených potravín alebo nosením odevov tejto farby, sa tak vaše problémy zmiernia, alebo natrvalo odstránia. Aj liečivé kamene v odtieňoch červenej sú skvelý spôsob, ako ju mať stále pri sebe.

Oranžová farba vás povzbudí a posilní zdravie v oblasti brucha, pupka a vašich pohlavných orgánov. Okrem iného má schopnosť prečisťovať vašu auru, a teda – budete cítiť maximálnu vyrovnanosť so svojou minulosťou, prítomnosťou a úplnú odovzdanosť vesmíru. Pri všetkých farbách platí jedno a to isté – použitie či už v domácnosti, na oblečení alebo formou stravovania. Konzumáciou oranžových potravín teda dopĺňate do svojho tela ten správny a ideálny liek pre vaše zdravie.

Žltá farba súvisí s vašim žalúdkom a celkovým nervovým ústrojenstvom. Pokiaľ pociťujete stres, kŕče alebo iné tráviace ťažkosti, kam patrí napr. aj zápcha, zakomponujte do svojich životov všetko žlté. Divili by ste sa, že aj čas strávený vonku na slniečku, vás dokáže totálne nabiť potrebnými „žltými vitamínmi“.

Zelená farba sa spája so srdcom a s jeho správnym fungovaním. Okrem iného sa spája aj s našimi medziľudskými vzťahmi. Pokiaľ tieto veci nemáme v poriadku, obklopme sa zelenou!

Modrá farba hovorí o schopnosti komunikovať, a preto, ak jej máme nedostatok, prejaví sa  to pri problémoch s naším hrdlom, krkom, štítnou žľazou. Ak ju nemáte v láske, žiadny problém. Postačí, ak z času na čas budete pozorovať modrú oblohu alebo hladinu vody.

 

Zapojte svoju predstavivosť!

Keďže všetko je o psychike, zapojte svoju predstavivosť a vstúpte do sveta ezoteriky, kde nič nie je nemožné! Je to jednoduché, ale treba uznať, že to potrebuje cvik. O čo ide? Skúste si občas predstaviť, ako celým vašim telom prechádza takýto svetelný lúč so všetkými spomínanými farbami. Zavrite si oči, sústreďte sa na svoje dýchanie a začnite „čarovať“. Uvidíte, že sa budete cítiť plní energie, zdravia a vitality, pretože všetko potrebné si vlastne viete dať vy sami!

FOTO: pexels.com