Vyjdite z radu „tuctoviek“

Please enter banners and links.

Je ťažké označiť konkrétnu skupinu žien, ktorá by si zaslúžila prívlastok „tuctová“ a hlavne nikto nemôže tvrdiť, že zapadať medzi ne, je niečo zlé. Ja považujem za túto skupinu žien všetky tie, čo trpko bojujú proti rozmanitosti tejto doby a všetkým jej možnostiam. Ostatní si ich úbohý boj ani nevšimli, takže nejde o žiadne rebelky a iné individuá (tie majú aspoň nejaký štýl). Zato si všimli ich odporný sveter, ktorý nie je ani „oldschool“ ani sexy a najobyčajnejšie rifle, aké vyhrabali v hypermarkete. Doplnky sú pre nich zbytočne vyhodené peniaze, aj napriek dobrej finančnej situácii. Hovorím o tých, čo si kúpia vo výpredaji tú najškaredšiu vec a potom doma potajomky plačú, že nevedia kvalitne využiť ani obyčajný výpredaj. Tak čo, našli ste s v tejto kategórii? Buďte rady, môžete to zmeniť! Mnohým dámam vyhovuje, ak zapadajú medzi ostatné. Väčšinou nemáte čas ani peniaze vyzerať ako playmate. Vlastne to ani nechcete, byť obeťou samej seba. Aj napriek tomu nemusíte byť ani šedou myškou.

 

Stačí vyzdvihnúť to pekné, v tom je to čaro

Je veľmi dôležité poznať samu seba. Svoju povahu a reakcie. Ale nemenej dôležité (kvôli vlastnej prezentácii) je poznať svoje telo a vnímať ho také, aké je. Máte kvalitné a zdravé vlasy? Tak sa o ne starajte a neriskujte zbytočne komplikovanými účesmi. Nechajte ich, nech vás zdobia. Nemusíte mať za každú cenu na hlave oranžovo-ružové hniezdo. Mať na tele niečo pekné a prirodzené, je v dnešnom vyumelkovanom svete unikát.

Ak pre zmenu máte konfekčnú veľkosť štyridsaťštyri, zaoberajte sa radšej touto oblasťou. Ak nemáte čas na chudnutie, čiže nechcete schudnúť, skúste si pri nakupovaní dvakrát premyslieť, za čo zaplatíte. Odložte späť na stojany všetky tie čierne obrovské veci a siahnite po niečom z dobrého  materiálu. Niet nad dobrý strih a vzor. Možno zaplatíte viac, ale berte to ako daň na nočné prejedanie. Nájdite to pravé orechové pre vašu postavu a držte sa toho. V obchodoch sú miliardy dobrých kúskov, život sa už dávno netočí okolo tesilákov. Ozdobte sa decentnou bižutériou, noste kvalitné spodné prádlo, v ktorom sa cítite dobre.

Vyhraďte si chvíľku pre seba a nájdite konečne štýl líčenia, ktorý vás osvieži. Všetci sa vám predsa pozerajú do tváre, keď sa s nimi zhovárate. Keď sa na nič iné nezmôžete, tak s týmto sa naozaj pohrajte. Máte krásne modré oči? Máte plné pery ako z reklamy? Načo čakáte? Nevravím, že máte vyzerať ako prostitútka, vravím, že máte byť krásna pomocou trošky make-upu. Nešetrite na tom, najmä ak nemáte pleť ako malé dieťa. Ušetrite radšej na čipsoch a čokoláde…

 

Zmeňte pohľad na život

To je akoby som napísala: zmeňte od základov svoju osobnosť. Ale dá sa to, aspoň sčasti. Snažte sa myslieť čo najpozitívnejšie. Čo vyžarujete, to priťahujete! To sa netýka len chlapov, hoci väčšinu z toho, čo robíme, robíme kvôli nim. Teraz sa vo vás ozvala tá feministka, čo sa bráni pri akejkoľvek zmienke o chlapoch? Nahovárajte si, čo chcete, ale ten pocit keď na vás chlapi zo záujmom pozerajú, je fajn a vy to viete. Usmievajte sa a berte veci s nadhľadom. Život je len jeden, tak si ho užime so šmrncom.

FOTO: freedigitalphotos.net