Vyhrajte zmyselný parfum Luck For Her od AVONU

Please enter banners and links.

Avon-Luck-for-Her-originalSpoločnosť AVON, ako jedna z najväčších kozmetických spoločností na svete a výrobkami dostupnými vo viac ako 100 krajinách sveta, predstavuje exkluzívny parfém Luck For Her. Parfém je z kategórie orientálnych ovocno – kvetinových vôni a inšpirovaný bol úspešnou tenistkou Máriou Šarapovovou.

Práve tá patrí medzi kategóriu top tenistiek svetového rebríčka a ako osoba je stelesnením sofistikovanej prírodnej krásy a neobmedzených možností, čím sa stala priam ideálnou tvárou tejto vône. Okrem tenisu je jej vášňou aj svet biznisu, filantropie a návrhárstva. V roku 2012 založila značku Sugarpova, v ktorej pôsobí ako zakladateľka a riaditeľka.

Parfém so zmyslom pre šťastie7238151-Maria-3-original

V spojení sviežeho citrusu, vzácneho kvetu kaktusu a drevitých tónov zažijete pocit šťastia a jedinečnosti, kdekoľvek ste. Podľa slov Márie Šarapovovej je tento parfém symbolom šťastia,  ktoré  sám život ponúka. „Verím, že AVON Luck dodá ženám a mužom sebadôveru. Vždy, keď ju budete mať na sebe, oslavujete všetko šťastie a úspech vo vašom živote. Byť šťastný je úžasné.“

V ponuke sú aj telový sprej a mlieko, ktoré vašej pokožke dodajú dlhotrvajúcu vôňu a hebkosť po celý deň. Luxusná vôňa AVON Luck je dostupná aj pre cieľavedomých pánov so zmyslom pre šťastie. Toaletná voda LUCK FOR HIM ponúka sofistikovanú a aromatickú vôňu muškátového orecha,  spolu s podmanivým ladámom a ružovým korením.

 

Ak vás táto luxusná vôňa zaujala, zapojte sa do našej súťaže o zmyselný dámsky parfém Luck for Her ,ktorý čaká možno práve na Vás.

Súťažná otázka : Aký je názov značky, ktorú v roku 2012 založila Mária Šarapovová?

Súťaž trvá od 15.9.2014 30.9.2014

Súťaž ukončená

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: