Vyhrajte sadu na letné cestovanie

Please enter banners and links.

Magazín Mnau.sk Vám opäť prináša možnosť vyhrať skvelú cenu. Tentokrát v spolupráci s výrobcom pančuchového tovaru Aries.

A keďže leto je tu, Aries Slovakia sa  v spolupráci s Mnau.sk rozhodli odmeniť 4 čitateľky balíčkom produktov Avicenum Gel a Avicenum 70 Travel v hodnote 10 €.

 

Chladivý gél na nohy AVICENUM s koenzýmom Q10 je kombináciou bylinných extraktov s priaznivým účinkom na namáhané nohy a svaly. Ľahké roztieranie, ľahké vstrebávanie, maximálny účinok!

Obsahuje extrakt pagaštanu konského, ktorý sa v kombinácii s čučoriedkovým výťažkom podieľa na zvýšení cievnej elasticity a posilnení cievnych stien. Toto bylinné zloženie dopĺňa extrakt z rastliny gotu kola, ktorý blahodárne pôsobí na krvný obeh a zvyšuje pružnosť kože.

Významný antioxidant koenzým Q10 udržiava pokožku zdravú a mladú. Všetky aktívne látky sa vďaka mikronizácii /technologický postup výroby/ veľmi ľahko vstrebávajú do pokožky, a tým zabezpečujú účinok pri použití.

 

 

Cestovná trombóza je najčastejšie ochorenia spájané s dlhými cestami lietadlom, a to hlavne v stiesnených priestoroch, v tzv. economy class. Pri cestách dochádza k spomaleniu krvného obehu v dolných končatinách a je tu možnosť vzniku malých krvných zrazenín, ktoré môžu v najhoršom prípade viesť až k pľúcnej embólii. Kompresívne podkolienky Avicenum Travel ponúkajú okamžité riešenie týchto problémov.

Podkolienky majú odstupňovaný tlak a nenechajú tak ochabnúť žilné steny. Jedinečný zdravotný lem zaisťuje, aby pančucha výborne sadla a súčasne nohu nevhodne nezaškrtila. Celkový efekt umocňujú špeciálne mikrokapsuly Skintex®, ktoré priebežne uvoľňujú ukľudňujúce prímesi grapefruitu, citrónu, mentolu, tymiánu, cyprichu a látky urea. Tieto látky regenerujú a vyživujú pokožku.

 

Stačí ak nám zašlete správnu odpoveď na súťažnú otázku a môžete vyhrať balíček týchto skvelých pomocníkov na letné cestovanie.

 

Súťažná otázka: Ako sa nazýva švajčiarska antimikrobiálna úprava, ktorou Aries ošetruje svoje výrobky?

Odpoveď nájdete na internetovej adrese: http://www.aries-medico.sk

Súťaž trvá od 26.6.2011 – 10.7.2011

Prajeme Vám úspešné hľadanie odpovede a veľa zdravia nielen na cestách na dovolenku!!!

Súťaž ukončená

Výhercovia:

Daniela Záhonová

Erika Nováková

Petronela  Babicová

Jarmila Leitmanová

Informujte ma o novej súťaži, prípadne o novinkách na mnau.sk
email:

captcha

Bezpečnostný text z obrázku: